Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ez normális? Mit...

Szerintetek ez normális? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam aki fülig szerelmes belém. Már régóta, de nekem nem jön be. Amikor lett barátom akit nagyon szerettem akkor ő bedilizett. Egész addig sírt meg öngyilkosságon gondolkozott amíg nem szakítottam a fiúval. Nagyon durva volt, majdnem felvágta az erét. Ezt mesélte kedvesen, meg olyanokat írtkált/rajzolt hogy oő meghal és a temetése lesz meg stb. Szerintetek mit tegyek? Nem lehet senkim mert bedilizik. Nem beszélhetek úgy kedvesen meg őszintén vele mert vagy félre érti vagy megbantom. Már sokszor félre értette és nyomult, de azt is durván csinalta. Taperolt. Elvileg már jár valahova emiatt, de semmi nem változott. Tehát mit tanácsoltok ? 14 vagyok amúgy ő 15 éves.

2015. ápr. 12. 22:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nyilván nem a te felelősséged, de az is nyilvánvaló, hogy lelkileg sérült az ilyen ember. Lényegében beteg. Szóval azért ez a "leszrni" dolog sztem nem pálya ilyen esetbe.

Ha van rá lehetőséged beszélj az anyukájával (ha már beszéltél vele, akkor még egyszer utoljára), meséld el neki a történteket (mindent) és éld a saját életedet. Ez szerintem neked se túl nagy teher és le tudod zárni ezt a dolgot.

2015. ápr. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
4-es vagyok... Lehet, hogy egy kicsit nyersen fogalmaztam, de semmit nem tud tenni a lány (tapasztalat)! Ismertem ugyan ilyet, csak lányban, hiába szól a szüleinek! Semmi nem fog változni, hosz a lány írta, hogy a szülei mind ezeket már tudják! Ott kell hagyni! Egy lelkisérült fiún nem tudsz csak úgy segíteni... Nem lehet! Ha vele fogsz foglalkozni, semmit nem érsz el vele hidd el! Csak tönkre teszed magadat is és te is ugyan olyan leszel, mint ő...
2015. ápr. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem is arra gondoltam, hogy ezzel lehet megmenti a srác életét és mindenki happy lesz, de legalább ha komolyan öngyilkosságot kísérel meg, akkor annyit kijelenthet a kérdező, hogy ő tényleg megtett mindent.


Igaz, én fiú vagyok, de ha egy lánnyal ilyen történne és nem próbálnám meg ezt így legutoljára mielőtt lezárnám ezt a dolgot, később pedig valami komolyabb dolog történne a lánnyal emiatt, akkor lelkiismeret furdalásom lenne. Emberek vagyunk, törődjünk már egymással egy minimális szinten.

2015. ápr. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
neked is 14 évesen nem fiuk után kéne menned hanem tanulni... a másik F.o.g.y.a.t.é.k.o.s meg hagyd a fenébe... Jelentsd be a rendörségen mit akar meg a rajzait és vigyék el kezelésre mert komolyan mondom csak arra való...
2015. ápr. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!