Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Elhivtak bulizni. Jogosan nem...

Elhivtak bulizni. Jogosan nem megyek?

Figyelt kérdés
Barátnőm elhívott egy buliba, viszont nem csak ketten mennénk,mert ott lesz meg a baráti társasága, akiket én egyáltalán nem ismerek. Még egy buliban se voltam, viszont szívesen kipróbálnám, es ide is elmennek, ha csak ketten mennénk. Lehet bután hangzik, de én kicsit tartok a bulizástol, es az nekem csak megnehezitene a helyzetem, ha tulajdonkeppen egyedul maradnék, kirekesztve talan a társaságból. Mit gondoltok, tul aggódom a dolgot? 17/l

2015. ápr. 18. 10:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Te ilyen vagy. Én pedig elmennék, pont azért, mert szeretek megismerni új embereket :)
2015. ápr. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nem kicsit. Menj el, valamikor elkell kezdeni, es ismerkedj is!
2015. ápr. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond, ők is csak emberek :) Menj, beszélgess, érezd jól magad :)
2015. ápr. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is mentem már el így rengeteg buliba :) Hidd el jó lesz, megismersz új embereket is
2015. ápr. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Olyan korlatoltnak es nyominak érzem magam azert, amiert nem megyek, megse tudom magam rávenni:(
2015. ápr. 18. 11:07
 6/9 anonim ***** válasza:

bennem is volt ilyen érzés, de elmentem

mondjuk először voltam lent a kocsmában az csak véletlen volt h lementem mert pont úgy alakult, mondta meghív sörre a srác (haverom) akk mondom miért ne menjek

megismered utána az embereket csak az eleje nehéz de piával sokkal könnyebb :)

azóta am a kedvenc helyem és csak oda járok

2015. ápr. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha fiú lennél jobban megértenélek de 1 lány soha nem lesz kirekesztve egy társaságból. Ha van egy kis pia és normális a társaság még 1 srác is könnyen beilleszkedik nemhogy egy lány. Ha szarul érzed magad beülsz 1 taxiba és hazamész, ennyi. Biztos, hogy elmennék a helyedben nem veszíthetsz semmit. :)
2015. ápr. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nyugodtan menj el mert legalabb gyujtesz egy kis tapasztalatot:) Es ha nem erzed jol magad, egy este meg nem a vilag vege.:)
2015. ápr. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Természetesen jogod van nem elmenni. Van aki szeret új emberekkel ismerkedni, van aki nem. De amúgy az ilyen bulik alatt általában elég hamar összerázódik a társaság, szóval nem hinném, hogy kirekesztenének. Én jobban is szeretek több emberrel bulizni. De te tudod.
2015. ápr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!