Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek tetszem neki?

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy srác a suliban akiről nem tudom eldönteni, hogy csak barátként néz rám vagy többet szeretne. Két három hete beszélünk szünetekben, mikor meglát mindig elmosolyodik és ha éppen nem mással beszélget akkor odajön. Mikor beszélgetünk sokszor ad pacsit meg néha megsimogatja a vállam vagy már kétszer is volt hogy az arcomat is megsimogatta. Olyan is volt már, hogy meg akart ölelni de én nem hagytam aztán rá egy hétre kb megint megpróbálta de akkor már hagytam, meg volt borosta az arcán és poénból mondtam neki, hogy nekem nem tetszik így, úgyhogy szedje le és azt mondta holnapra leszedi és másnap tényleg leborotvált arccal jött be. Viszont van olyan, hogy néha nagyon bunkó..volt már olyan h nevetve mondta de lecsúnyázott aztán mondta, hogy szép vagyok meg, hogy tetszik neki a hajam, jól áll..nem tudom melyik volt a komoly..

Plusz rajtam kívül rengeteg de tényleg rengeteg lány barátja van és nem tudom vajon velük is így viselkedik-e..néha látom suliban más lányokkal beszélgetni és van amelyikkel ugyanúgy nevetgél mint velem..sőt..de figyelni sem nagyon akarom mert az elég gáz..

Szerintetek mit szeretne tőlem?

19/L



2015. ápr. 18. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Tényleg ennyire életképtelenek a mai 20-asok?
2015. ápr. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sajnos ugyan azt mint más lánytól...

Egy szoknyavadász.Találj magadnak egy olyan fiúbarátot aki nem viselkedik/játszik veled így.

Viszont tényleg tetszel neki.:) Tippem az,hogy azért bánt veled bunkósan,mert már nem tudja,hogyan vágódj be nála.:)

2015. ápr. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lehet
2015. ápr. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Olyan, aki több vasat tart egyszerre a tűzben. A helyedben nem foglalkoznék vele, mert az a típus, akivel, ha össze is jönnél, nem lehetne igazán megbízni. Szereti, ha mindenki vele foglalkozik, de igazán nem vesz senkit komolyan. Hidd el, mert volt "szerencsém" ilyenhez.
2015. ápr. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy valamit akar tőled: Punci
2015. ápr. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem simán meleg és így akarja magáról elterelni a gyanút.Vagy szoknyavadász.
2015. máj. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!