Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem jött be ez a Pick up...

Nem jött be ez a Pick up artist dolog. Az a csaj, akit mindenáron beakartam hálózni, átlátott rajta és azt mondta, hogy távoltartási végzést fog szerezni. Próbálkozzak még?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 23. 08:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha elmagyaráznád a tudattalan pórnépnek, mi az a pick up artist dolog, valószínűleg többen válaszolnának.
2015. ápr. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Felszedő művészet. Hogy behálózod a csajt. Egy idő után olvasol a gondolataiban aztán már teljesen uralkodsz rajta.

De nálam nem mükxik. Lehet mert ronda vagyok.

2015. ápr. 23. 08:42
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon bénán hangzik és nem azért, mert csúnya vagy, hanem mert hülyeség ez a "felszedő művészet". Mégis miért nem lehet őszintén beszélni egy lánnyal, miért kell a kamu meg a hazudozás? Bármilyen helyes pasi próbálkozhatna nálam ilyennel, otthagynám, míg ha egy kevésbé helyes srác egyszerűen csak odajönne, hogy szimpatikus, aranyos vagyok, nincs-e kedvem kávézni egyet és beszélgetni, neki meg nagy valószínűséggel igent mondanék.

20/L

2015. ápr. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát már mindegy.
2015. ápr. 23. 08:53
 5/12 anonim ***** válasza:
Miért lenne mindegy? Nem ő volt az utolsó nő a földön.
2015. ápr. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Talan tul felszinesen alkalmaztad az ott tanult informaciokat.
2015. ápr. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
84%

Az összes ilyen csajozási technika baromság. Ha alapból nem vagy neki szimpatikus kaparhatsz amíg akarsz akkor sem szeded fel.

Az ilyenekkel max segíthetsz a helyzeteden vagy szerezhetsz egy kis önbizalmat ill annak az illúzióját.

2015. ápr. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lányként a 7.-el tudok egyetérteni. Ezek kb semmire sem jók, ha nem vagy szimpatikus valakinek. Ha meg az vagy neki, akkor nem számít, mivel bénázol, mert akkor is kedvelni fog.
2015. ápr. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%

Nem értem ezt a "felszedő művészetet".

Legyél kreatív, legyen fantáziád, legyél őszinte, és add magadat. Egy lány az első 5 percben el tudja dönteni, hogy "melyik dobozba rak".


Nagyon leegyszerűsítve és dióhéjban.

- szemezz, legyél befogadó és kontaktálj szemmel,metakommunikációval. Ki fog derülni kivel tudsz és kivel nem!

- Akivel nem tudsz azzal próbálj meg, és ha nincsen kontakt kidobhatod a "felszedő művészetet"

- Első lépésként legyél őszinte, nyílt, DE kreatív is. (és néha őrűlt!)

mondok egy példát: Szemeztem egy drogériában egy lánnyal, úgy láttam, hogy tetszem neki, ő is tetszett nekem. Adódik a kérdés, hogyan közelítsek? Megállt a parfűmös pult előtt, szimatolgatni.

Én odaléptem, levettem egyet, és megszólítva javasoltam, hogy ezt is szagolja, szerintem jó lesz. Vagy bejön, vagy nem.

Kreatív, "őrűlt"? Igen :) Bejött? (párszor igen, többször nem. Naés??? ) És nem kell megjátszanod magadat. Megszólítod, kreatív bátorság, és eleve azzal kezdesz akivel már próbáltál kontaktálni. És megtörted a jeget. Csak használd a fejedet, és ne akarj más lenni mint amilyen vagy. Plusz őszinteség, nyíltság, és udvariasság. (manapság már ez önmagában is szokatlannak számít) És akkor még mindig ráfutsz olyanra, hogy van valakije (lévén nem nagyon villog rajta a neonreklám, de nem ritkán ez sem akadály ;) )

Nem kell túldimenzionálni ezt. (ne összetörj ha nem jött be a dolog, mert a világnak nincsen vége. És ne csajozni akarj! Attól begörcsölsz. kontaktálni akarj, ne az járjon a fejedben, hogy le akarom fektetni. A flört és ismerkedés életforma, ösztönösen úgy fogsz hölgyhöz szólni, hogy bókolj,udvarias légy, stb... sokkal többre mész ezzel a 4-5 "szabállyal" mint 40 csajozós kézikönyvvel.)


Ezt elcs*szted. A kézikönyves megoldások így végződnek, nem jönnek be, sőt, átkerülsz a "hülye f--z" dobozba és onnan nem jössz ki egyhamar. (bár van ötletem hogyan kellene megpróbálni. De összejönni vele már kisebb csoda lesz mindenképp)

2015. ápr. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 opened paradise ***** válasza:

Azon nem gondolkodtál el,hogy aki ilyen könyveket ír,vagy ezt "oktatja",az épp,szintén nem a barátnőjével van?

Ezek olyanok,mint a gyereknevelési könyvek,amiket olyanok írnak rendszerint,akiknek nincs gyereke.

2015. ápr. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!