Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk/férfiak! Ha sokáig...

Fiúk/férfiak! Ha sokáig néztek egy lány, az csakis kizárólag azért lehet mert tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Úgy értem ha nem tetszik a látvány, nyilván nem nézitek. De van aki csak azért csinálja ezt, hogy idegesítse vele?

2015. máj. 3. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet csak elbambult.
2015. máj. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Van az a lehetőség is, h annyira ronda, h muszáj nézni.
2015. máj. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem...van hogy azert nezek egy lànyt mert tetszik,de van hogy azért mert csodàlom.:) 20/f
2015. máj. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
vagy elbambult, vagy tetszik, vagy messziről azt hiszi az ember, hogy ismerős
2015. máj. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tegyük fel, hogy a lány nem ronda. És kizárt a bambulás. Elég érdekes ha valaki minden nap elbambul..
2015. máj. 3. 21:27
 6/10 anonim ***** válasza:
Én engemet a kormány fizet ezért szóval ez nem jelent semmit.. A célpont éppen ezt a kérdést rakta fel
2015. máj. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A kormány nem fizet, csak adóztat. De azt nagyon.
2015. máj. 3. 21:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Általában vagy különösen szép vagy az arca, vagy a haja, vagy valami rajta és azt meg kell nézni, hogy hogyan is van ez. Nálam általában ezért. Vagy a kisugárzása, vagy valami miatt érdekesnek találom.
2015. máj. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem szokott fizetni azért hogy figyeljelek :)

Most éppen gyakorizol

2015. máj. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
És tényleg! Hogy csinálod?:o Tényleg figyelsz. Szerintem kezdj el futni, mert rádhívtam a rendőröket. Egyébként kisugárzása abszolút nincs szerencsétlennek, szóval marad a többi:) köszönöm
2015. máj. 3. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!