Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Badoo-n mit jelent ez a...

Badoo-n mit jelent ez a népszerűségi index, hogy jön ki? És miért van az hogy nekem csak 5,7 más srácoknak meg 7-8as?

Figyelt kérdés
Ki dönti ezt el és nekem miért alacsonyabb??

#fiú #pasi #társkereső #Badoo #srác #népszerűségi index
2015. máj. 7. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
rondább vagy.
2015. máj. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha tetszel nekik akkor értékelik a képed. Így csökken, illetve nő a népszerűségi muatató.


Ha érdekel a véleményem a Badoo szar. Senki nem ír vissza.

2015. máj. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
anyukám szerint jóképű vagyok
2015. máj. 7. 17:42
 4/9 A kérdező kommentje:
nem hinném hogy rondább vágyok mint bárki más aki ezeken az oldalakon 7-8asokat kap
2015. máj. 7. 17:43
 5/9 HorusS válasza:
58%
helyesen válaszolsz kérdező és a Badoo tényleg szar,ne értékeld le magad :) és mások döntik el eztet hogyan értékelik a képet :)
2015. máj. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A plusz szolgáltatások vásárlása fokozása miatt , előre kerülhetsz stb ... Vissza írnak , az email címet kérd el tőlük így privátba is korlátok nélkül és ingyen mehet a menet . Előfordul álkülföldi csaj akaszkodik rád ,randit kér meg adatot vagy lóvét kér küldj számlára .
2015. máj. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Rád szavazók osztva az összes emberrel, aki meglátogatott, szorozva 10-zel. Pl, ha az van, hogy 110 ember közül 60 szavazott rád, akkor 5,45 a népszerűségi index.
2015. máj. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Merne neked anyád mást mondani. Nekem még a múlt hétvégén öreganyám is azt mondta, hogy milyen fess és jóképű fiatalember vagyok. :D Mégis lassan két éve vagyok egyedülálló és a kutyának sem kellek.


Egyébként a Badoo tényleg szar. Megy úgy körülbelül az összes társkereső, ami a külsőre megy csak rá. Hosszú és tartós kapcsolatot kialakítani ilyeneken keresztül nagyon nehéz és kicsi az esélye, hogy összejön.

2015. máj. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
a badoo értékelés úgy jön ki, hogy átlagolja, hogy hány emberből hányan nyomtak rád igent. nekem 0.00 úgyhogy ne foglalkozz vele. Hozzáteszem rengeteg az ostoba pics@, úgyhogy ne vedd magadra ha lepontoznak. Próbálj olyan csajokra írni akik épp online vannak, és tedd be őket a kedvencek közé. sok szerencsét :)
2016. jún. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!