Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol lehet normális lányt...

Hol lehet normális lányt találni aki nem csak a pénzre megy?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kinézetre (gondolok itt arcra pl) átlagos srác vagyok, de elég jómódú családban élek...és van egy bizonyos "szintem" a lányokkal kapcsolatban és hát a legtöbb aki úgy néz ki azt vagy nemérdeklem vagy csak a pénz miatt akar összejönni velem...

Hol lehetne olyan lányokat találni akik nem csak a pénzre mennek, de azért kinézetre a 10/7-8tól felfelé vannak..?!



2015. máj. 7. 20:30
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Nekem már az is elég lenne, ha elmondanátok, hol lehet normális lányt találni, aki akár a pénzre is mehet :)
2015. máj. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag bárhol (kivéve a puccos, sznob szórakozóhelyeken, bár még ez is erős általánosítás).


Egyébként mit tudnál nyújtani egy lánynak a pénzen kívül egyáltalán?

2015. máj. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

#7-es vagyok. Az a helyzet, hogy én külsőre is jól nézek ki, és belsőre is érzékeny, szelíd, kedves típus vagyok. A legtöbb lány, aki ismer, nem érti, hogy hogy nincs barátnőm. Viszont a sok kikosarazás, meg ahogy a lányok játszadoztak velem, átvertek, az lelkileg kikészített... És 25 évesen itt állok barátnő nélkül, szinte szűzen.

Buliban többször mentem már oda lányokhoz, ellöknek maguktól... Facebook-on próbálok ismerkedni, leráznak, letiltanak, vagy beszólogatnak, hogy "mit akarsz ismeretlenül, hagyjál te csöves...". Szóval ebben az országban is vannak bajok szerintem amúgy... Nah, befejeztem...

2015. máj. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
nem tudom, hogy ez mennyire felszinesség...de egyszerűen amit írtam a kérdésben is az olyan kinézetű lányok jönnek be a többi nemigazán..:/
2015. máj. 7. 20:56
 15/24 anonim ***** válasza:
14: Noh figyelj azt mondod a pénz miatt akarnak összejönni veled? Ahha és ők honnan tudják, hogy pénzes vagy? Igen felszínes dolog skálát használni... Kettő a külsődre fogod azt, hogy nem tudsz összeszedni egy "jó" csajt, frászt! Neked a belsőddel van problémád öcsipók...
2015. máj. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

# 13


Egyszerűen nem tudom elhinni... Ha ápolt, normális csávó vagy, és mégis ezt kapod akkor nem gondolkodtál el azon, hogy mégis milyen lányokkal próbáltál ismerkedni?

Vagy velük van oltári gáz, vagy mégis veled (és elfelejtetted említeni vmi súlyos hibád).

2015. máj. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

#11 rosszlanyok.hu :)

Vannak normálisak, akiknek nicns jó állása de pénzt szerezni képesek úgy, hogy a pénzedért szeretnek egy órán át mondjuk :D

2015. máj. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
17-es: az azért nem normális :D
2015. máj. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
#18 miért ne lehetne normális?
2015. máj. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:

"Hol lehet normális lányt találni aki nem csak a pénzre megy?"


Ez kicsit vicces...

lehet, hogy én olyan csaj vagyok aki csak a pénzre megy (derítsd ki), de Te meg olyan, aki csak a külsőre...

Ezek szerint az átlagos nálad sem jöhet szóba csak a 10/8-as pontozásúak és felfelé...

2015. máj. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!