Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek gáz ha egy fiú/fér...

Szerintetek gáz ha egy fiú/férfi hobbija a kertészkedés?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nekem ez a hobbim és nem tudom elmondjam e a lánynak, akivel ismerkedem. Kertészkedés alatt egy díszkert megépítését és annak rendben tartását értem (gyep, kerti tó stb..).

Szóval a kérdésem az lenne, hogy szerintetek ez gáz? Elmondjam a lánynak, ha szóba kerül ilyesmi?

18/F


2015. máj. 10. 20:59
 1/7 Jázi :) ***** válasza:
100%

Nekem meg a sütés,tortakészítés :D

Nyugodtan elmondhatod, ez lehet akár plusz pont is :) Főleg ha komolyan gondolja veled. Rendben tartod majd a kertet :D

2015. máj. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz, sőt, még jó is. :) Nyugodtan megmondhatod neki, nincs ebben mit szégyellni! :)
2015. máj. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz :)
2015. máj. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
De aranyos!! D Nem, nem gáz sőt. Majd vihetsz neki virágokat, meg minden. :)
2015. máj. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Javala válasza:
Én imádom ha egy fiú ennyire szeret valamit csinálni... és a kocka has +nyár+ bokor nyírás =<3 mennyei
2015. máj. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5: Jöhetsz hozzám! Vár négy sor burgonya, nyolc sor borsó, két sor spenót, két sor ribizlibokor, két sor csicsóka, meg egy majdnem sörhas nagyságú pocak! Kapát, gereblyét, lapátot, talicskát szolgáltatok.
2015. máj. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz, a kertészet leginkább férfias tevékenység de a nők is szívesen csinálják, ez mindkét nemnek való dolog én szerintem.

Engem is férfi létemre a gravírozás köt le amit javarészt nők, lányok szoktak csinálni, és ezzel sincs semmi baj mert az összes ismerősöm aki tud a hobbimról elismeri amiket csinálok és tetszik is nekik, és egyáltalán nem szólnak le emiatt.

2015. máj. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!