Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szimpatikus ilyen férfi?

Szimpatikus ilyen férfi?

Figyelt kérdés

Vékony vagyok eléggé, 170 cm-hez kb 54 kg. Sportolni sportolok, de nagyon ritkán olyat amivel a felsőtestre/karra lehetne izmosodni, ezért nem látszódik meg. Döntésképes vagyok, és szeretek mindenben kezdeményezni, és haladni előre. Emiatt kicsit makacs is tudok lenni, mindenről van egy elképzelésem és szeretem ha az életem az alapján megy, persze ha valaki normális kereten belül akar átadni egy új nézőpontot, azt szívesen meghallgatom, elgondolkozok rajta. Sokan azt mondják vicces vagyok, de szerintem kicsit gyerekes tudok lenni ilyen téren, vannak idióta/perverz poénjaim.


Ezeket leszámítva, nem mindig könnyű velem beszélgetni, néha kicsit magamnak való vagyok, és szeretek magamban lenni. Nem vagyok egy nagy társasági ember, szabadidőmben túrázok, olvasok, sportolok, szeretek utazni, filmet/ sorozatot nézni. Szívesen kipróbálnék jobban "extrém" dolgokat, mint mondjuk egy hátizsákkal elindulni és bejárni egy országot. Szeretek megismerkedni új emberekkel, kultúrákkal, helyekkel csak én tipikusan olyan ember vagyok, akinek kell heti 2-3 nap feltöltődés emberek nélkül.


2015. máj. 11. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Szimpatikus vagy, de azért ennyiből nem lehet biztosra megmondani :) +én nem lennék neked szimpatikus.
2015. máj. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt miből gondolod ? :)
2015. máj. 11. 13:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert melletted úgy néznék ki, mint egy tehén
2015. máj. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az kétlem :) úgyis az a lényeg, hogy tetszenénk e egymásnak, szerintem mindegy ki hogy néz ki, ha megvan azért a szimpátia
2015. máj. 11. 15:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is magamnak való vagyok,de férfiben pont az ellenkezőjét szeretem,két ilyen ember nem jó együtt.

A perverz/idióta poénokat utálom,alacsony vagy és (nagyon)vékony,nekem nem vagy szimpatikus a leirásod alapján,bocsi.

2015. máj. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A perverz poenok miatt se buzulok, de ha egyszer megis, akkor teged kereslek meg. ;)
2015. máj. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!