Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerhetném meg őt?

Hogyan ismerhetném meg őt?

Figyelt kérdés

Minden reggel a buszon, mellyel suliba megyek, van egy helyes srác aki tetszik. Ránézésre ő is visszahúzódó, (mint én) de szeretném megismerni a személyiségét is. Nem abba a suliba jár mint én, a busszal mindig tovább megy. Ránézésre 1-2 évvel lehet idősebb nálam. Mindig a barátjával utazik. Ha jól látom (és nem csak képzelem), ő is szokott néha engem nézni. Nincs valami ötletetek, hogyan ismerhetném meg?

15/L



2015. máj. 11. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem szeretnél barátai társaságában odamenni nem tudok sok alternatívát, inkább neked kéne kitalálni.

De bármikor odamehetsz hozzá ezt közölve.

Láttad, hogy viselkedik, hogy néz ki, ez tetszik neked, megismernéd.

Persze egy értelmes mondatba foglalva. Nem vagy te buta de te is tudod.

2015. máj. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Marko polo ***** válasza:
XDDD Istenem, amikor ilyen kérdéseket Olvasok egyrészt teljesen magamra ismerek, másrészt reménykedem hogy ezt egy helybéli csaj írja, bár Biztos hogy nem. Tehát válasz, oda mész a sráchoz amikor egyedül van és kérsz eligazítást valamelyik buszról, Én így csináltam, de sajnos még nem jártam sikerrel :(
2015. máj. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Attól függ, hogy ki a helybéli. Én Db-i vagyok, de nemhiszem, hogy erre gondoltál.
2015. máj. 11. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!