Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy gátlásos, szűz,30 év...

Egy gátlásos, szűz,30 év alatti pasi hol tudna megismerkedni egy olyan lánnyal, aki (akár pénzért is) lefeküdne vele, de nem "hivatásos"?

Figyelt kérdés

Nehéz ügy vagyok, mert nem tudok ismerkedni, leblokkolok, ha le kellene szólítani egy lányt, tehát az pl. esélytelen, hogy odamegyek valakihez egy szórakozóhelyen.


Örömlányt meg nem szeretnék, szerintem nem kell kifejtenem, hogy miért..


A pénz-dolgot meg azért hoztam elő, hátha megkönnyíti a helyzetem.


Mit tanácsolnátok nekem?


2015. máj. 12. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:

válassz egyet:

a) pénzért

b) nem hivatásos

2015. máj. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Marko polo ***** válasza:

videkilany.Hu

Sok sikert!

2015. máj. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerinted aki pénzért lefekszik idegenekkel, az micsoda, ő mennyivel jobb, mint valaki a rosszlányokról?
2015. máj. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Budapesti vagyok, köszi:)


A pénz jelen esetben motiváció lenne, azt sajnos nem tudom elképzelni, hogy valaki párkapcsolatot szeretne velem.


..mondjuk ez is furcsa, pl. egyik ismerősöm sem érti, hogy miért vagyok egyedül.

2015. máj. 12. 17:22
 5/10 A kérdező kommentje:
Szüzességem elvesztésétől pl. azt is várom, hogy kicsit megváltozok, önbizalom és viselkedés terén - jelen helyzetben az van, hogy leblokkolok, ha azt érzem, egy lány közeledne felém.
2015. máj. 12. 17:23
 6/10 anonim válasza:
57%

a prostiknak is a pénz a motiváció, ez ugyan az lenne :D


de egyébként ha fizetsz érte, hidd el, az önbizalmaddal semmi jó nem fog történni

2015. máj. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Értem, kicsit ellentmondásnak tűnik a dolog, valahol nekem is - de tényleg nem prostit keresnék, taszít a dolog, hogy csak a pénzem miatt..


Az önbizalom meg érdekes nálam, nincs gond velem, sikeresnek számítok, kb mindenem megvan, amire szükségem lehet, sőt - ugyanakkor van egy része az életemnek, ami nem egész.


Egy ideig, évekig próbáltam úgy tenni, hogy nem baj, majd lesz valakim, jön egy normális lány, aki átsegít a leblokkolásos dolgon, de így 30 felé lassan be kell lássam, nem ez fog történni.

2015. máj. 12. 17:32
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne kerüld meg a sorsod! Figyelj valamit változtass magadon! Nem biztos hogy a leblokkolás a legnagyobb baj! Pénzért te magad is érzed hogy szánalmas lenne.


Egy egyszerű dolgot vegyél figyelembe! Mi kell a lányoknak? KÜLSŐ


Vonzóvá kell válnod a szemükben. Ha kövér vagy fogyj le! Ha csontos, akkor gyúrj! Az irásod alapján talán van még reményed de ha a szűzességedet egy pénzes lány veszi el az a lelkedben marad. HOGY CSAK AZÉRT foglalkozott veled.

2015. máj. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nincs gond a külsőmmel, 180/90, jól és elegánsan öltözök és kapok visszajelzéseket is..
2015. máj. 14. 10:24
 10/10 anonim ***** válasza:

na 2 év múlva én is ugyanezt fogom itt kérdezni.


28/FF

2015. aug. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!