Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van az osztályban egy srác...

Szallo angyal kérdése:

Van az osztályban egy srác aki tetszik nekem és a barátnőmmel rengeteget beszéltünk róla és elárult. Mindenkinek elmondta miket irogattam neki és a fiuval eltávolodtunk. Nm tudom h lenne e még esélyem vagy hogy tetszem e még neki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. máj. 12. 19:20
 1/2 Marko polo ***** válasza:
Hát ez eléggé egy krízis helyzet, vagy megbeszéled vele olyan hamar ahogy csak lehet. Vagy vársz több évet is hogy elfelejtse... Szerintem az 1. Megoldás jobb
2015. máj. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

1. Az ilyen nem barátnő, építsd le a csajt. nem kizárt, hogy bejön neki a srác és azért csinálta, de az is lehet, hogy simán egy tr*ger tetű.


2. Milyen a kapcsolatod a sráccal? Úgy értem, csak érzed, van sejtésed arról, hogy bejössz e neki, nem? Beszéltek? Mit mondott arra /ha mondott/, amit a 'barinőd' szétkürtölt?

2015. máj. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!