Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek helyes amit teszek?

Szerintetek helyes amit teszek?

Figyelt kérdés
No, van egy lany, 17 eves es van neki egy 2 es fel eves kapcsolata(ami egyebkent teljesen kihult, egy retek). Elkezdtunk facen beszelgetni(reg ota ismerem kb amiota egyutt van a sraccal) kb 3 hete.. Nem indult semminek, csak szimpla barati beszelgetes. Odaig jutottunk, hogy talalkozni fogunk es a lany bevallotta nekem, hogy egesz nap ram gondol es a nap 80% ban csak en jarok az eszeben es nagyon boldog mar csak a puszta gondolattol miattam. En is igy erzek iranta, viszont nem akarok egy ilyen gerinctelen fereg lenni aki esetleg elszereti mas baratnojet, de ugy erzem szuksegem van ra..:( Még nem talalkoztunk, de valoszinusitem, hogy hamarosan fogunk. Ugy erzem nagyon jol ellenenk, de mit szolna ehhez a lany csaladja, mi lesz a srac megtudja, hogy esetleg miattam hagyta ott a baratnoje.. Szamtalan kerdes fogalmazodik meg bennem ezzel kapcsolatban es segitsegre van szuksegem! Valakinek valami otlet? Lehetoleg ne negativ, illuziorombolo valaszokat irjatok! Koszonom 18/F

2015. máj. 14. 08:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha vágysz rá, hajrá. 2017-ben ugyanígy fogod elveszíteni, mert majd rájössz, miért laposodott el a kapcsolatod.
2015. máj. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Erre nem lehet pozitiv választ írni... az alap szotri ak övetkező:

Te mi jogon döntöd el kivülállóként, hogy milyen az ő kapcsolatuk?

És akármennyire szar a kapcsoaltuk Neked... harmadik szmeéylként, nincs jogod őket szétszedni... ha megteszed görény vagy és a lányról is meglesz a véleményem...

Hagyad, hogy Ő (lány) döntse el, hogy mit akar tőled és mit akar attol a harmadiktól... Te ebbe ne pofázz bele, max ha szakítanak akkor kiélvezheted, a "munkád" gyümölcsét hogy egy olyan nővel vagy együtt aki pár szép szóért dobott egy 3 éves kapcsolatot... ergó Veled is, nem megteheti, hanem meg is fogja tenni...

Szóval maradj te csak szépen háttérben és döntse el ő, hogy mit akar...

Ha meg nem szakít vele akkor azt is okkal teszi... amihez megintcsak semmi közöd...

2015. máj. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Akármi is lesz kettőtök között, gondolj arra, hogy ha a mostani barátjával ezt csinálná, talán veled is ezt fogja tenni?

Persze nem lebeszélni akarlak, ha így boldogok lennétek, akkor hajrá, csak vigyázz, nehogy pár év múlva te is így járj, mint a mostani barátja. :(

2015. máj. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha nem jó a kapcsolata,lelépett volna amúgy is a barátjától,ha nem veled,mással.Ezért ne legyen bűntudatod.
2015. máj. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Ha így ilyen szándékkal belepofátlankodsz más kapcsolatába akkor tudod mire számíthatsz ? egy kiadós verésre a srác részéről.. és tudod mit ? teljesen jogosan fogsz kapni ;) Ha annyira rossz a kapcsolatuk majd szakítanak.. vársz néhány hetet és ha a lány akar tőled valamit akkor majd megtaláljátok egymást. Jelenleg kapcsolatban van, ami azt jelenti, hogy küzdene még érte. Ilyen helyzetbe ne pofátlankodj be kettőjük közé és ne próbáld meg befolyásolni a lányt ... főképp nem egy 2 és fél éves kapcsolat esetében.


nekem ez a véleményem, 21 F

2015. máj. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 schocko ***** válasza:
Igazából nem számít mi lesz, nagy valószínűsggel (99%) nem ő lesz majd a párod, tanulásnak meg jól van...
2015. máj. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Most nagyon le leszek pontozva, de szerintem itt nem a kérdező a hunyó. Ha a lány annyira szerelmes lett volna a pasijába és tényleg annyira tökéletes lett volna minden, akkor nem így alakulnak a dolgok- pl nem is kezd el beszélgetni veled.


17 évesen a 2,5 éves kapcsolat baromi hosszú, ez tény, de ha a lány úgy érzi, már kihűlt meg stb, lehet, hogy csak egy kis noszogatásra van szüksége, hogy végül kilépjen belőle. Ha mondjuk a találkozás után sem szakít, vagy kezd el ezen aktívan gondolkodni, akkor ott már magadat is alázod, szóval akkor már érdemes elgondolkodni, hogy kiféle-miféle lány ez valójában.


Amúgy, a vőlegényem akkor ismertem meg, amikor még együtt voltam az exemmel. Párszor találkoztunk, csak beszélgettünk, semmi testiség. Egy hét múlva már nem voltam együtt az exemmel. És ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy megtenném ezt bármikor a vőlegényemmel is. Ez nem feltétlenül így működik. Lehet attól még hűséges fajta, hogy úgymond "rossz időzítéssel" találkoztatok. Az, hogy mennyire becsületes, az viszont szerintem akkor fog kiderülni, amikor majd találkoztok.


De én amúgy sosem gondoltam azt, hogy a kapcsolatban a harmadik félnek kellene erkölcsös és helyes döntéseket hozni. Ő csak kap az alkalmon, és éli életét. Néha megnehezíti- pl ha te vállalnád, hogy csak a szeretője leszel, és nem egyedüli pasija, azzal határozottan nehezítenéd az életed-, de alapvetően nem az ő dolga hűségesnek lenni. Ha a lány csak azért nem csalja meg a barátját, mert te jó fej vagy, és nem akarsz genya lenni, attól még a lány hűtlen lesz és megbízhatatlan, és érted, talál majd mást, akinek ez nem okoz gondot. Tehát azért ahogy itt szidtak a többiek, az szerintem bőven irracionális és jogtalan.

2015. máj. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Na, kaptál pár negatív kommentet, és most meg a "hülyegyerek" szerepéért jelentkezek.

Még nem szakítottak, ezt tartsd tiszteletben. De. Találkozhatsz vele nyugodtan, csak egyszerűen próbáld ne randiként felfogni. Persze meghívhatod bármire, attól nem leszel bunkó, csupán kedves, de pl virágot ne vigyél, parfümöt ne használj (dezodort azért igen). Legyél vele kedves, ne hozd szóba a kapcsolatukat, csak mint egy lány haverral.

Ha szakítanak, ne mozdulj rá rögtön, várj egy kicsit, és utána te is tudod.

Ha meg összejöttök: ne higgyj a hülyéknek, miért dobna ki egy másik fiúért, vagy miért történne megint ugyanaz.

Csak hajrá:


És igen, tessék, szedjetek szét, ha akartok:

14/L

2015. máj. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem pont a lényeget hagytad ki!

A lány iránt te mit érzel? Oké haverság, barátság, találkozni fogtok (azzal nincsen baj még önmagában), és utána?

A lány úgy néz ki mintha szerelmes lenne beléd, te belé igen? Mert otthagyja a másik srácot, te meg az érzelmeit kvázi kihasználva nincs ló jó a szamár is alapon elleszel vele egy darabig? Kihasználod, hagyod, hogy két szék között a földre essen?

Ha beléd szerelmes tényleg annak a kapcsolatnak kampec lesz ez is világos, de ne hitegesd, gyorsítsd azzal, hogy hiú reményeket keltesz benne.

Ha nem tudod szeretni, nem szereted, ne hitegesd, ne verd szét őket, ragaszkodj a baráti vonalhoz.

A többi nem a te dolgod!

2015. máj. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%
A mai vilagban egy dolog uralkodik: akit vinni lehet, azt vigyek!!!
2015. máj. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!