Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Spermát inkább lenyelni vagy...

Spermát inkább lenyelni vagy kiköpni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 30. 16:55
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó fiúnak találtam egy jú megoldást.

Amikor egyedül veri otthon a farkát, nyelje le a sajátját is.

Nagyon praktikus, nem kell törölgetnie és tele van vitamunnal. (komolyan).

Neki talán még ízgató is volna.

2010. okt. 7. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim válasza:

(Hú,de kíváncsi lennék, hogy ezeket a kérdéseket komolyan egy fórumozó írja, vagy a szerkesztők???)

A lényeg, hogy ízlés dolga. (Tényleg kiakaszt ez a kérdés!) De tapasztalatom szerint torokfájásra tényleg jó! :D :D :D

2010. okt. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim válasza:
inkább köpd ki, de ha "úgy adódik" és lenyeled, nem lesz tőle komolyabb bajod. egy barátnőm mesélte, hogy ő lenyelte és három napig hasmenése volt, de semmi komoly.
2010. okt. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim válasza:
93%
Én az izétől teszem függövé,hogy hova megy..Van akinek szinte édes,és van olyan,hogy sürű,és keserű..Ez szerintem tök egyéni dolog,hogy a szex-ben meddig mész el. Ha nem undorit,hát akkor rajta. De ha csak a pasi akarja,és te nem,és még is erőlteti,akkor keres inkább másik pasit...:D
2010. okt. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim válasza:
Ezt magadnak kell eldönteni és talán azon is gondolkodj el, hogy mit érzel az illető iránt......
2010. okt. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim válasza:
100%

Egy 32 éves Pasi: Nem tudom ki hogy van vele,de ha a párom

megteszi nekem, én is viszonyítok hozzá hogy megtegyem neki. Ez így helyes. Azt hadd döntse el az illető, hogy lenyeli-e,vagy sem. Az enyém mellesleg nem büdös, hanem édes,és illatos. (Mármint párom véleménye szerint) És nem az számít, lenyelni-e vagy sem. Tegyél örömet a párodnak, és ő is viszonyozni fogja. /Thanks/

2010. nov. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim válasza:
Nem szeretem az ízét sem az állagát, így a párom nem élvez a számba, megoldjuk máshogy :) Ugyanúgy ha Ő nem szeretne nekem valamit megtenni, találunk rá másik megldást hogy mindkettőnknek jó legyen.
2012. febr. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
Ha szereted, lenyeled.
2017. júl. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!