Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy 16 éves lány vagyok. A...

Egy 16 éves lány vagyok. A múlthéten összebarátkoztam 3 fiúval és megkérdezték, hogy szűz vagyok e még és mondtam, hogy igen. És megkérdezték, hogy elveheti e a szüzességem. Szerintetek mondjam a fiúnak hogy elveheti, vagy még várjak vele?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 17:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
83%
Lassan 20 vagyok, és még mindig szűz. Én miért nem éreztem ezt sosem cikinek?
2011. márc. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
64%

Írj privátot ha gondolod, tudnék mesélni néhány ilyen dologról-persze csak ha téged is érdekel.:)

18/F

2011. márc. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
ahol én lakok, erre felé már nagyon cikinek tartják ha valaki még 20 évesen is szűz! :/
2011. márc. 26. 12:04
 14/24 A kérdező kommentje:
oké küldtem privát e-mailt! nagyon szívesen meghalgatom a történeteket! :)
2011. márc. 26. 13:16
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Én meg 21 évesen vagyok szűz. És ha cikinek tartják? Kit érdekel, nem kell elmondanod. Ha kérdezik, az pofátlanság, szóval nyugodtan hazudhatod, hogy nem vagy már az.
2011. márc. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
MIért?, Hol laksz, hogy ciki az ilyen dolog?:):D
2011. márc. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
100%

Szerintem az a mai világ legnagyobb problémája, hogy a szexualitást ennyire kiteregetik és ez csöpög mindenhonnan. A szex dugássá degradálódott és ezért mindenki - jó, nyilván most túlzok, mert vannak, akik nem - azt gondolja, hogy ciki, ha szűz. Szerintem pedig az a ciki, ha valaki azt mondja, hogy szűznek lenni baj, szégyellni való. Miért is? Azért, mert vársz arra a fiúra (vagy lányra), akit igazán szeretsz, akivel szeretkezni akarsz? Aki törődik a testeden kívül a lelkeddel is? Ez tényleg akkora ciki? Az, hogy képes vagy kivárni, hogy gondolkodsz és felelősségteljes vagy? Szomorú, hogy ilyen ez a világ, hogy ebben kell élnünk, hogy így nevelkedik a következő generáció. Én speciel még mindig szűz vagyok, de büszke vagyok erre - nem jött el az, akinek odaadtam volna magam, ezért fel sem merült bennem a dolog.


Kedves Kérdező, én nem akarlak bírálni, mert nem jogom és nem szeretem, akik ilyet csinálnak, de mielőtt ebbe belemész, arra kérlek, hogy azon gondolkodj el, az eset után képes lennél-e még ugyanúgy belenézni a tükörbe, mint annak előtte; képes lennél-e ugyanúgy viszonyulni a testedhez-lelkedhez? Te is írtad, hogy várni akarsz - akkor hol a kérdés, mi a dilemma? Kik ezek a fiúk? Senkik, futókaland vagy nekik - megéri ez?


(21/L)

2011. márc. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Mondasz valamit!!! Nem tudom, csak néha úgy szeretném érdekesebbé tenni az életem!
2011. márc. 27. 20:19
 19/24 anonim válasza:
100%

Szerintem ezek nélkül a dolgok nélkül is nagyon érdekes az élet. Ugyanúgy, ahogy ital nélkül is jó tud lenni egy buli - sőt, én sosem iszok, ha bulizok és közben is jobban érzem magam, mint a többiek -. Annyi szépséget tartogat Neked, bőven ráérsz majd lefeküdni A Fiúval akkor, amikor készen állsz rá és nem csak a kíváncsiságod hajt, amikor majd tényleg vágysz rá, azért, hogy boldoggá tedd, hogy ő is boldoggá tegyen Téged. Nem hinném, hogy idealista vagyok, csak reális.


Megint én voltam :)

2011. márc. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindenkinek a válaszokat!Van jó és rossz is!

De alaposan végig gondoltam az egészet és arra a döntésre jutottam hogy jobb lesz ha nem megyek bele ebbe az egészbe, hisz van még időm bőven! Köszönöm még egyszer hisz nektek köszönhetem,hogy erre a döntésre jutottam!!!! :) :)

2011. márc. 28. 15:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!