Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 30 éves férfi - 23 éves szűz...

30 éves férfi - 23 éves szűz lány: "baj" lesz belőle?

Figyelt kérdés

Nos, 23 éves lány vagyok, és szűz. (Ezt önmagában ne minősítsétek. Vagyis lehet minősíteni, de nem ez érdekel.)

Megismerkedtem egy 30 éves férfival, volt már 5-6 randink, jól érezzük magunkat egymással, tetszem neki, és nagyon azt érzem, hogy nem rohamtempóban, de ebből bizony lesz valami.


Én ezt így még nem gondoltam végig, csak pár napja említette egy barátnőm, hogy szerinte ha majd egyszer megtudja, hogy szűz vagyok, nem biztos, hogy utána is akar még velem lenni, mert egy 30 éves férfi már a tapasztalt, "igazi" nőket szereti.


Ez igaz lehet általában? Mit gondoltok?


2011. okt. 13. 16:57
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Emberfüggő. Az is könnyen lehet, hogy odalenne az örömtől, hogy ő lesz neked az első.
2011. okt. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
96%

A barátnőd iszonyat buta. De jobban teszed ha ezt elmondod a férfinak. Ha intelligens örülni fog neki, főleg ha komolyak a szándékai, ha elmenekül, tartsd meg szépen a szüzességed másra. Én nem ítéllek el. Sőt le a kalappal, hogy nem álltál be a sok fiatal közé akik korán elvesztették a szüzességük.

Egy 30 éves férfi odafog figyelni, hogy ne fájjon neked az első!! De mondom, mindenképp közöld vele. És vigyázz magadra!

2011. okt. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

:) Köszi a válaszokat.


Amúgy utolsó, még szép, hogy "nem ítélsz el". Elég elfajzott világot élnénk, ha már azért is elítélnék az embereket, mert még nem élnek nemi életet.

2011. okt. 13. 17:02
 4/34 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem lehet belőle probléma. A férfiak szeretnek elsők lenni mindenben.
2011. okt. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
77%
A szüzességet csak értékelni lehet! Csak akkor feküdj le vele, ha megbízol benne. Ha már eddig őrizgetted, akkor vigyázz is kinek adod oda!
2011. okt. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim válasza:
69%
Te jöttél az előítéletekkel.. nem én. :) zárójelben..
2011. okt. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Emberfüggő. Ha szeret, akkor nem nagyon fogja zavarni. Ellenben, ha csak hiánypótlék vagy, hogy legyen valakije...
2011. okt. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
94%
Ha beléd szeret, akkor még örülni is fog neki.
2011. okt. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 Colle válasza:
100%

Ha tényleg vonzódtok egymáshoz ez nem lehet gond.

Azért mond el neki DE NE akkor mikor épp megtörténne a dolog. :) Előtte valamivel, hogy emészthesse kicsit a gondolatot.

Ha pedig emiatt lelép hagyd is a fenébe mert nem ő kell neked.

2011. okt. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
92%
Én a két kezem összetenném ha lehetne egy 23 éves barátnőm akinek még nem volt senkije. Ha a fickó normális és szeret téged akkor biztosan örülni fog neked! 27/f
2011. okt. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!