Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16 éves vagyok. A szüleim...

16 éves vagyok. A szüleim szerint 18 évesen veszítsem el a szüzességemet, de én már most akarom. Hol szexeljünk a barátommal, ha nálunk nem merjük és a barátoméknál se?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 12:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Itt a nyár. Rengeteg lehetőség van. Legyetek találékonyak.
2011. jún. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

a szüleid nagyon tiltják? na, látjátok, ez itt a probléma. mindig is ezt mondtam minden szülő ismerősömnek, hogy hülyeség a gyerekeknek megtiltani. most nézzétek meg. otthon nem mernek, nem tudnak. inkább majd keresnek valami mocskos helyet és az egész egy szörnyű emlék lesz.

16 évesen egy lány már nem kisgyerek. még az is nagy dolog a mai világban, hogy eddig megtartotta a szűzességét. most ahelyett, hogy az anyjáék adnaának neki óveszert és kedvesen elmagyaráznák, hogy hogyan kell használni, illetve megengednék, hogy mondjk éjfélig szombaton ottmaradhasson a barátja, megtiltják a szexet. ez a kérdés kifejezetten jó példája, hogy megtiltani nem lehet, csak rosszá, kellemetlenné tenni. kedves kérdező, beszélj szépen anyukáddal. hogy szereted a párodat, és meg fog történni, vagy így vagy úgy. nem tudom mióta vagytok együtt, de ha már mondjuk fél éve, akkor nem kell szreintem sem 2,5 évet várni. mint mondtam: kommunikáció a szüleiddel. ez az egyetlen megoldás.

2011. jún. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%

Veszítsd csak el 16 évesen.Hajrá!

A szüleid pedig buták, még soha nem voltak 16 évesek így nem is tudják miről beszélnek.

Hogyha a barátod és te kibírjátok 18 éves korodig akkor a srác nagyon szeret egyrészt másrészt meg ez egy szerelem teszt mert ,ha addig nem csal meg akkor soha sem fog(remélhetőleg.)

Hidd el a szüleid tudják mit beszélnek nem akarják ,hogy csalódj hiába is vagy most nagy szerelmes...

20/f

2011. jún. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

Tedd meg, amilyen hamar csak lehet! El ne halaszd, mert még véletlenül úgy jársz mint én és mindig szűz leszel huszonévesen is.


Menjél a kukoricásba, jó közepébe, amikor nem aratnak!

2011. jún. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Amikor nem aratnak.:D Ettől kész vagyok,hatalmas.:))Tolom a zöld kezet.

Az első alkalom,kint a természetben?Fájdalmas lesz,mert mindenre fogtok figyelni,ellazulás esélye kb 0,fájni fog.Tele van minden,de még a szántóföld is kullanccsal,kellemes élmény egy fájdalmas aktus után a kullancsokat szedegetni a feneketekből.Mindenképpen 4 fal közt,időt szentelve magatoknak,rendes előjátékkal,kényelmes,tiszta körülmények között történjen meg az első.Szerintem.

2011. jún. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Vegyetek ki egy szobát egy panzióban vagy szállodában.
2011. jún. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
69%

Ha esetleg van olyan barátotok, ismerősötök, akinek a szülei nem mindig vannak otthon, akkor meg lehet velük beszélni.


Én a gyerekemnek már 14 évesen biztosítani fogom a nyugodt körülményeket szexuális együttlétre, ha szeretné.

2011. jún. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
mennyi ideje vagytok együtt a barátoddal?
2011. jún. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
19,5 vagyok és még mindig nagyon tiltanak tőle... Tehát örülj,te még jól jártál! ;)
2011. jún. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%
Hogy védekeztek??????
2011. jún. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!