Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mivan ha nagyon félek az első...

Mivan ha nagyon félek az első szextől? Félek hogy mennyire fog fájni, vagy hogy hogy fogom majd csinálni, nem akarok elrontani semmit, meg azt sem tudom majd h hogy tettszik majd a pasinak mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 00:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ettől én is féltem nagyon de ha bizol a partneredben, akkor hidd el, hogy nem fogod megbánni, és ha el is rontassz valamit, ő majd megmutatja hogy hogy kell:)

Szal ne izgulj, csak bizz a táradban:)

2011. júl. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi:) remélem menni fog
2011. júl. 6. 00:08
 3/7 anonim válasza:
100%

Először is...semmiképp ne szexelj azért csak, hogy túl legyél rajta. Ne görcsölj rá, ne izgulj, mert akkor az egész "varázsát" veszti. Mindenképp olyan biztos partner legyen a társad, akiben megbízol és nyugodtan beszéljétek át a dolgot, mondd meg neki mitől félsz. Hidd el, megérti és gyengédebb lesz. Attól függ, hogy a pasi tapasztalt-e vagy még ő is szűz, ha tapasztalt akkor hagyd hadd vezessen.:)


17/L

2011. júl. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a jotanácsokat:)
2011. júl. 6. 00:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Én inkább azt tanácsolom,hogy amíg kétségek gyötörnek,addig ne szexelj. Ezt nem bántásból mondom,de szerintem,amikor az ember 100%-ig fel van készülve rá,akkor ilyen gondolatok nem is suhannak át az agyán. Az természetes,hogy izgulsz,de félni nem kell,akkor inkább várjatok még egy kicsit. Ha kellő ideje pettingeltek már,akkor a fájdalommal nem lehet baj (különben sem kell óriási fájdalmakra gondolni - egy sima fejfájás rosszabb) és az elsőnél normális,ha az ember nem csinál mindent profin,de úgy is minden jön ösztönből.


Amúgy megkérdezhetem,h hány évesek vagytok és mióta vagytok együtt?

2011. júl. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én tizenhat a barátom tizenhét és már lassan egy fél éve vagyunk együtt
2011. júl. 6. 01:04
 7/7 anonim válasza:
0%

1.

csatolj fel egy műbrokit és rakd segbe a pasidat


2.

menj el a Stifler családhoz, ők biztos megtanítják majd neked, hogy hogy kell egy jót dugni. remélem hasznos volt ez a válasz...


u.i.: addig verd a vasat, amíg meleg

2011. júl. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!