Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok ti már az első alkalomm...

Lányok ti már az első alkalommal kielégítitek a fiút orálisan?

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 12:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az orálozás a petting része volt, még azelőtt, hogy lefeküdtem volna a barátommal. De nyilván nem csináltunk ilyesmit az első alkalommal, mikor kettesben maradhattunk a szobában... Pár hónap után jött az orális kielégítés, és 1 év után feküdtünk le egymással. Azóta pedig az orál az előjáték része, a barátom pedig így juttat el engem a csúcsra. Én nem szoktam végigcsinálni neki, mert akkor után nem áll már fel, és túl érzékeny lesz a szerszáma, így nem tudnák belemelegedni a szeretkezésbe.

20/L

2011. szept. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Én nem tervezem... Még sosem csináltam és szerintem ez bensőségesebb dolog mint maga a szex... De aztán ki tudja mit hoz a sors :)
2011. szept. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
pontosan sokkal bensőségesebb.ezért is szánalmas hogy 13-17 éves csitrik kb 2 nap után már lesz*pják a pasijukat vagy csak egy bulin akár
2011. szept. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem az első adandó alkalommal,de még bőven az első szex előtt megtettem.3 hónap járás után volt orál és 5 hónap után szex.
2011. szept. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És amikor először feküdtök le valakivel akkor előjátékkor kielégítitek orálisan a fiút?
2011. szept. 3. 16:17
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát mi elve úgy kezdtük hogy ő kielégített engem orálisan és rá 1-2 hétre pedig csak pettingeltünk, én is őt ő is engem és következő héten feküdtünk le

17/L

2011. szept. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 LiveLine válasza:
sőt nekem kérte hogy az orrába tegyem!!
2011. szept. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Crüxox válasza:
47%
ŐŐŐ én Beöntést adtam neki -.-
2011. szept. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem először szex és utána valamikor talán. Eléggé bensőséges kapcsolat kell ehhez.

Bár a nőknél fontosabb mert sok nő csak így tud elmenni.

2011. szept. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát, először azért túlzás lenne, de a mostani nők képesek akár az 1. alkalom után is lefeküdnek, szal az előjáték is benne van. De azért gondoljatok bele, hogy 100 év alatt hogy elszállt a nők nagy része magukkal.. (tiszt. a kivételnek) :)
2011. szept. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!