Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ciki az ha valaki lány és már...

Ciki az ha valaki lány és már 17 éves, nem soká 18 és még szűz? Őszintén.

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 06:55
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
91%
Én 18 és fél éves lány vagyok és szűz. Még soha nem volt barátom.. Úgy néz ki, hogy egy darabig még nem is lesz.. Most a tanulásra koncentrálok, de már azért vágyom arra, hogy legyen vki, akit szerethetek és aki viszont szeret.
2011. nov. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Októberben töltöttem a tizennyolcat és még szűz vagyok. Őszintén, egyáltalán nem ciki, csak ritka...
2011. nov. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem abszolút nem ciki,én is 18 vagyok és meg szűz,sőt sok osztálytársam van aki meg az,és olyan is van aki a házasságig akar vele várni,ez inkább dicsőség mint szégyen szerintem.
2011. nov. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
46%
Nem ciki egyáltalán, de mitől lenne dicsőség, hogy valaki megvonja magától a jót, és elfojtja a vágyait?...
2011. nov. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:
74%

Én 22 évesen vesztettem el.

18 múltam mikor elkezdtem a pasizást, de a komoly kapcsolatom 22évesen volt. Fél év együtt járás után feküdtünk le. Nem Ő lett a férjem. Jó egy évig jártunk, megbánni nem bántam meg, főként annyiban, h cysztám volt, s ez a szűzesség elvesztése után derült ki. Voltam én nőgyógyásznál, de szűzen nem akartak hozzám nyúlni.


Annyiban bánom, hogy a diákkori nagy szerelmem lett a férjem. Neki még sosem volt dolga szűz lánnyal, de annyiban értékelt engem h nála is hónapokat, majdnem fél évet vártam a szexel.


Szerintem ez se mindegy, hogy ha érzed h megvan az igazi, meddig vársz vele.


Ja, s engem sokáig gúnyoltak, hogy bztos leszbi vagyok, s nekem olyan téren cigi volt, egyfolytában ezt s mást hallani, hogy szégyenkezhetnék...

A koliban a szobatársaim 1998-ban 13-14 évesen már nem voltak szűzek. Egyik már 9 évesen elvesztette, igaz azóta volt több pasija, de végül az lett a férje, aki elvette neki. Na ez mondjuk nagyon rítka. Azóta már van két kislányuk.


27/L. 9 hónapos kisbaba anyukája

2011. nov. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Utolsónak:

Az durva.

Pedig én pont nem az a fajta vagyok, aki őrizgette, meg nem vagyok egy szüzességpárti, de 9 évesen... Annak még a teste is gyerek:-OOO

2011. nov. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
100%
nem
2011. nov. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
100%

Nem ciki..! Sajnos ma van egy ..különleges divat,, a mai fiatalság egy részénél....(tisztelet a kivételnek..) iszogatás, cigi 10-en évesen, és hát a lányok egy része már tudja mi az a sex 13-14 évesen, ami szerintem helytelen! Mondom ezt én 22 éves fejjel! :D :D

NEM BAJ...! Legalább FELELŐSSÉGTELJES VAGY!

2012. aug. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki! Sőt, ez a természetes. Inkább az a ciki, hogy ezt megkérdezted.
2012. szept. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
Szerintem az a ciki,hogy ma már a lánk nagy része,aki elmúlt 16,ezt kérdezgeti...-_-
2013. aug. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!