Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, van itt olyan közülete...

Lányok, van itt olyan közületek, aki már több szűz srácnak volt az első?

Figyelt kérdés

mi a sztori? vagy ha több volt, akkor sztorik?

hogy teljesített a srác? ha több volt, akkor volt különbség köztük?

hány évesek voltatok?

hogy derült ki, hogy szűz?

megtett mindent, hogy ti is elélvezzetek?


2011. nov. 4. 23:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
96%

Bár nem volt sok kapcsolatom, de nagy részük szűz volt, valahogy így jött össze.

Szűz sráccal vesztettem el, nem volt egy nagy élmény.

Aztán a következő barátom csak másfél év járás után mondta meg, hogy jah, egyébként én voltam neki az első. Nem vettem észre, jó volt vele.

Volt egy szűz srác, aki az első pár alkalommal annyira izgult, hogy nem tudott elmenni, vele is sokáig jártunk, és ő is sokat fejlődött :)

Összesítve az a tapasztalat, hogy nincs velük baj, sokkal figyelmesebbek, mint a "sokat látott" pasik.

2012. máj. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
86%
Nekem két szűz fiúval volt eddig dolgom. Az első 18 éves koromban, velem egyidős sráccal. Ő eléggé bénázott, és később sem lett jobb... A másik 20 éves koromban, a srác 23 volt, nem mondta el, hogy szűz még, csak két hónappal utána. Nem akartam neki elhinni, rohadt jó volt az ágyban.
2012. máj. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
neked mennyi partnered volt a két srác elött?
2012. máj. 19. 16:01
 14/22 anonim ***** válasza:
Ők voltak az első kettő. (:
2012. máj. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk 4 pasinak voltam én az első, én 16-21 éves kor közt, ők 16-26 közt, a sztori általában az volt, hogy összejöttünk, szexeltünk. Háromról tudtam, egy tagadta (22 éves), de lebukott, mert alig tudta, mit kell csinálni, és egy haverja el is szólta magát. A másik három nem volt rossz az ágyban, és oda is figyelt rám. Ha szexuális téren bármilyen pasit választhatnék, a követelmények egyike lenne, hogy szűz vagy volt már legalább 1-1,5 éves kapcsolata rendszeres és jó szexuális élettel. Bármi más rohadtul nem éri meg.
2012. máj. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
hány profi sráccal voltál?
2012. máj. 20. 12:29
 17/22 anonim válasza:
63%

nekem volt több is, 16, 17 és 25 évesek, 1,5 év, 8 hónap és 7 hónapig voltunk együtt. tök cukik voltak. nincs mit mondanom. kérem kapcsolja ki.

25N

2012. jún. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

utolsó, neked hanyadik partnereid voltak és hány éves voltál akkor?

miért voltak "tök cukik"? ;)

2013. ápr. 28. 11:55
 19/22 anonim ***** válasza:
3-as és 5-ös válaszoló voltam. Jelentem találtam gy szűz srácot és együtt vagyunk már lassan egy éve... :D És igen megvolt :D
2013. ápr. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

kettő szűz sráccal voltam eddig. az első 18 éves volt, én akkor még 17. vele 5 hónapig voltunk együtt. elsőre sem volt rossznak mondható, csak annyi volt a "rossz" benne, hogy 10 percnél nem kellett neki több az "elsüléshez"... később viszont iszonyú jól beletanult a dologba, és nagyon jó volt vele. a kapcsolat nem volt az, de a szex az igen. :)

a második ez után a srác után volt, mindketten 18 évesek voltunk, egy nappal idősebb nálam. :) vele nem jártam, ez csak egy ilyen egyszeri alkalom volt, amit meg is bántam. rossznak nem volt rossz, csak ő az előbbihez képest kb. 5 percig bírta, aztán elment, és ennyi is volt az egész, nem is érdekelte, hogy nekem nem igazán volt elég az az 5 perc, hanem fogta magát, és hazament. azóta nem is találkoztunk, csak facebookon beszéltünk, de ott se sokáig. ennek már egy éve, és azóta van egy 11 hónapja tartó kapcsolatom, ahol a srác nem volt szűz az elején, de vele is iszonyú jó. :)

2013. szept. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!