Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csak én akadok ki ezen?

Csak én akadok ki ezen?

Figyelt kérdés
Amikor egy fiúval kapcsolatban beszélnek úgy, hogy "elvesztette a szüzességét" meg ilyenek mindig röhögnöm kell, mit veszít el a fiú könyörgöm? :D oké hogy a fiúknak is van első alkalom, de egy lány azért mégis csak többet "veszít el" mint egy fiú, nem tudom nekem ez hülyén hangzik, meg néha egy kis felháborodást is érzek...azért ne beszéljünk ugyanúgy egy fiú meg egy lány szüzességének elvesztéséről. de lehet hogy csak túl feminista vagyok :) 17/L
2011. dec. 8. 22:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagyon az vagy :D

21/L

2011. dec. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a fiúk 99%a minnél hamarabb meg akar szabadúlni tölle, mert ez egy ösztön, de attól még neki is ugyanúgy van és az értéke is ugyanakkora, mint neked, vagy nekem, vagy bárki másnak

(1. válaszoló)

2011. dec. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 szamóca.. ***** válasza:
76%

és ezt mire alapozod? hogy a lánynak tényleges átszakad egy hártyája?

szűz vagy még mi? semmit nem jelent. semmin nem változtat. ez egy kultusz, a házassághoz kötődik régmúlt időkből, de valójában szerintem túlspilázzák a mai emberek. most ezzel véletlen sem azt mondom hogy minegy mikor, akár 12 évesen is lehet... de maga ez a szüzességkultusz egy baromság. én mindig úgy gondoltam, hogy minden pasival az első szex érzelmileg meghatározó, de hogy a legelső mikor hol történik meg... nem gondolom hogy akár nőnél akár férfinál ilyen hatalmas jelentősége lenne.


egyébként szerintem egy férfinek talán még "nehezebb" az első, hiszen nekik általában nagyobb kényszerük van a teljesítésre, és mégiscsak neki kell "betalálni" és többet mozogni

2011. dec. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a szüzességben és az elvesztésében nincs semmi pláne. Fáj, vérzik, úgysem élvezed...

Persze fontos, hogy ne egy barommal történjen meg, nekem is első lamúr, agyon igyekeztük magunkat, hogy jó legyen, aztán tiszta bénák voltunk. :D


A srácok általában nem veszik ezt ennyire komolyan, amit sokkal kiábrándítóbbnak fogsz találni, mintha a fiú úgy írja le, hogy "elvesztette a szüzességét", ahelyett, hogy "hallod, olyan rég volt már az, hát fingom nincs hogy történt, nem mindegy?!"... Szerintem sokkal gázabb, ha egy srácnak semmit nem jelent a dolog. De persze nem vagyunk egyformák.

20L

2011. dec. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem értem a kérdésedet... Mivel veszít többet egy lány?
2011. dec. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
h ü lye vagy bammeg 20
2011. dec. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Dottorre ***** válasza:
Veszíteni senki sem veszít semmit. Inkább egy új dolgot tapasztal meg, ami normál esetben a világ legjobb dolga, ami történhet egy emberrel rövidke élete során. Csak van aki kimarad ebből a legjobb időszakában azért, mert félti az ő kis kincsét. Ez a nem túl népszerű véleményem a dolgokról. Egyébként a kérdésedre is válaszolva igen, túl feminista vagy :P
2011. dec. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

igen, túl feminista vagy szerintem is. miaz hogy ne beszéljünk ugyanugy egy lány meg egy fiu szüzességéről...

pont ugyanugy ahogy egyformán nem ciki egyik nemnek se, hiszen ha a fiunak 14 évesen elkéne vesziteni különben lúzer, a lányoknak meg 18 ig megőrizni különben ribanc, akkor vagy csak lúzer srácok lennének vagy csak ribanc csajok. főleg hogy általában a pasi az idősebb egy kapcsolatban.

szvsz mindenkinek aki értelmesen gondolkodik ugyanannyit jelent, ugyanugy szerelemben szeretné az elsőt, és emlékezni is fog rá. vannak ilyenek fiuk és lányok is. miért kéne másképp beszélni róluk

akik meg csak arra mennek hogy minél előbb meg minél többet, mindegy hol és kivel, azok megint egy másik kategória, vannak ilyenek is szintén fiuk és lányok is, és nekik is ugyanannyit ér, semmit... de ez esetben is fölösleges lenne másképp beszélni egy fiuéról mint egy lányéról...


szóval semmivel nem veszit többet a lány...

2011. dec. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem írókkal. Szerintem se kéne különbséget tenni. Bár hozzá tenném, tapasztalatom szerint az éretlen fiúknak(15-16, akár 17évesen), akik nem akarnak lúzerok maradni nem nagy szám az első. De olyanoknak akik később vesztik el, és tudják értékelni, nekik semmivel se kevesebb. És le merem fogadni, hogy ők a pontos dátumra, és történésre is emlékezni fognak:)

19F

2011. dec. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mekkora egy idióta Feminista ribanc vagy ba*d meg!? Mi az, hogy a ,,lányok többet veszítenek el"? Azt hiszed, hogy az összes fiú csak nagy paraszt fas*? Hát sajnos ki kell ábrándítsalak, mivel igen is vannak olyan fiúk, akiknek fontos,hogy mikor, hol és kivel...!!!

19/F

2011. dec. 10. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!