Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon kívánom, de nem akarom...

Nagyon kívánom, de nem akarom ilyen fiatalon elveszíteni a szüzességemet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

4 hónapja járok az egyik évfolyamtársammal. Imádom, és tudom, hogy ő is imád engem, és biztos, hogy sosem bántana meg. Nagyon rendes, aranyos srác.(L)


Az a gond, hogy nagyon kívánom vele a szexet, de nem akarom már 16 évesen elveszíteni a szüzességemet.:S Én arra gondoltam, hogy majd 18 éves koromban akarom elveszíteni, vagy esetleg 17, de mindenképp 16 felett.


A barátom még fel sem hozta a szex témát, nem is utalgatott rá.


Petting sem volt még, de attól félek, ha petting lesz, akkor nem fogunk tudni ellenállni a szexnek...

Meg nem is akarom, hogy az ujjával szakítsa át a szűzhártyámat.:S


Volt már valaki így? Mit tudtok tanácsolni?


16/L


2009. máj. 28. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
tarts ki, várj akkor, amíg csak lehet
2009. máj. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

pettingeljetek ;)

16/L én is szűz

2009. máj. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

orál?

azt nem kívánod?

2009. máj. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én az első kapcsolatomban elég naív voltam (inkább gyerek..) mert fogalmam sem volt hogy hogyan kezdeményezzzek... és valahogy jóvolt sétálni kézenfogva és csókolózni... és valahogy nem volt rá alkalom sem (ezt nem fejtem ki).. szal így esett hogy 5 és fél hónap után szóbakerült a téma (nem én hoztam fel), és akkor történt meg.. de nem petingeltünk előtte, és ezért az első nem volt jó.. (amugy a történet arra utal, hogy az hogy a barátod nem hozta fel a témát, azt jelentheti, hogy Ő nagyon jól elvan így, boldog, és ha majd eljön az ideje, boldoggá tesz. :)

szerintem kezdjétek lassan.. játszatok 1mással... nemkell rögtön midnent bevetni... és ezt meg is keleht/kell beszélni. :) jó szórakozást

2009. máj. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem kell feltétlenül ujjazásig fajulnia...előbb tanuld meg milyen a csiklóorgazmus, ez később még jól fog jönni.

Jól teszed, csak egyet tudok érteni.

17/L szűz

2009. máj. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi nektek!

Igen, tudom, hogy nem szabad rögtön belevágni... minél tovább húzzuk, annál jobban kívánjuk majd egymást, és annál jobb lesz majd, mikor eljön az idő.:) Próbálom türtőztetni magamat.:D

2009. máj. 28. 21:09
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem ha kívánod akkor nyuodtan feküdj le vele :) ha szeret és te is őt akor ez nem bűn :) a szex nagyon jó és ha tényleg naygon kívánod akkor ne tartsd magad vissza... és 15 voltam mikor elvesztettem nem bántam meg mai napig mert szerettem a fiút és Ő is engem :) és jó volt vele.

szóval szerintem fölösleges tartogatni attól nem leszel több hogy megtagadod magadtól... én is azt hittem mikor több hónapig vártam hogy majdcsak jobblesz... de tényleg fölösleges ha olyannal történik aki szeret akkor ne filózz ezen :)

2009. máj. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia!

Hidd el te még a jobbik eset vagy mint én, 14 éves lány vagyok és egy sráccal simán lefekdütem volna akivel nem is jártam csak egy pár hete nagyon jóba lettünk és smároltunk ..., volt egy alkalom amikor simán megtettem volna, meg is történt volna de megvolt a menzeszem... és én is nagyon kívántam, szal az nem gond ha 16 évesen kívánod azzal akit szereccc is!!

2009. aug. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!