Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Előfordulhat, hogy valaki túl...

Előfordulhat, hogy valaki túl szűk ahhoz, hogy valamikor is élvezze a szexet?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban volt egy balesetem, beleültem, egy vasrúdba. Megműtöttek, hülyén hangzik, de összevarrtak ott lent. Ennek már másfél évtizede. 20 éves vagyok, és szűz. Tampont pár hónapja használok, de finoman fogalmazva is, meggyűltek egymással a problémáink, hónapokig tartott, mire tudtam használni. Sajnos egyéb okok miatt nőgyógyász is többször megvizsgált már, de az is hasonlít néha egy birkózásra, amit ott művelek. Egyszerűen fáj. Nem kellemetlen, vagy ilyesmi, hanem fáj. Volt két barátom, de mielőtt komolyabbra fordultak volna a dolgok, szétmentünk, bár a második barátommal pettingeltünk, de megujjazni nem tudott. Tapasztalt fiú volt, de azt mondta, ilyet még nem látott, mint nálam. Nyalt, simogatott, de az ujja amit a hüvelyemhez közelített összehúztam, és nem tudta bedugni még egy picit sem, erőszakoskodni meg természetesen nem akart. Szét is mentünk, többek között ezért is. Utána megpróbáltam itthon, hogy magam nyúlok fel, de egyszerűen nagyon nehezen megy. Ha be is "erőszakolom" egy ujjamat, annyira furcsa érzés, hogy ki kell vennem. Most ismerkedek egy sráccal megint, de már előre félek, hogy mi lesz, ha odajutunk. Van olyan, hogy valaki sohasem képes arra, hogy behatoljanak neki. Mert a másik félelmem meg, hogyha el is vesztem a szüzességem, fogok valaha is élvezni így egy szeretkezést? Már arra is gondoltam, hogy túl szűknek varrtak össze. De ez meg hülyén hangzik, hiszen azóta már nőttem, és biztos nőttem ott is, meg ha ilyen gond lenne, szólt volna a nőgyógyász. Már nem tudom mire gondoljak.


Tippek, ötletek, javaslatok? Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. jún. 2. 16:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Irány nőgyógyász.
2009. jún. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Tul gorcsos vagy! Engedd el magad es akkor nem lesz gond.

Probalj meg pettingelni de csak akkor ha nagyon rad jon :)) ha nem akkor megint nem fog sikerulni, esetleg hasznalj sikositot!

Meg egyszer nem gorcsolj!

Sok sikert!

32\l

2009. jún. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Semmi különös nincs...Én találkoztam szűz lánnyal,és a kisujjam hegye sem ment be.Egyszerüen szokatlan,nincs a tested felkészülve rá.Ráfejelve a vasrudas találkozással,még védelmi reakciót is kiválthat a szervezeted.Nagyon sokat kell foglalkoznod magaddal,és főleg a fiúnak neked akit kiszemeltél.Próbáld az ujjad szoktatni elsőnek.
2009. jún. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Igazából nagyon kívántam akkor is a pettinget, és a nedvesedéssel sem volt probléma, csak egyszerűen amikor odatévedt az ujja, akkor végem lett.

Én próbálkozok itthon is a saját ujjammal, de az is egy kínszenvedés. És már 20 éves vagyok, ha összejövök ezzel a fiúval, már pofám sem lesz elmondani ezt az egészet, mert ott hagy, hiszen más lánnyal nem kell szenvednie. Ha fiatalabb lennék nem lenne gond, de már felnőtt vagyok, és nem hiszem, hogy azt várják el egy korombeli lánytól, hogy petting legyen, meg tágítás, meg lassan mindent, mert ilyen furcsa vagyok. Nem tudom.

2009. jún. 2. 16:52
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

szia!

régebben nekem is gondot okozott a tampon felhejezése valamint az ujjamat is csak nagyon nehezen tuszakoltam be a puncimba:S pedig vágytam rá minden megvolt...

fel tettem itt egy kérdést ezel kapcsolatban és mindenki azt írta hogy más iránygól próbálkozzam stb..

egyre csak az járt a fejemben hogyMi az hogy más irányból?!?!Én már mindenhogy próbáltam!!...

mégnem 1 nap télleg rájöttem milyen irányban lehet könnyebben behatolni:)

most a tamponcserélése 5 mp-t vesz igénybe régebben pedig magamba erőszakoltam 5 10 perc alatt persze akkor is mindent "jól "csináltam csak ügyetlen voltam:D én is rágörcsöltem de belejöttem

sok sikert neked is a hasonló jellegű probléma megoldásához :)

16 L

2009. jún. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is ez egy védekezőmechanizmus a testedtől. Gondolom a testednek is egy sokk volt, amikor a baleset érte és így védekezik egy újabb fajta behatolás ellen. Tudat alatt nem félsz a szextől? Attól, hogy egy hímvessző ott matat, majd beléd hatol? mert szerintem igen. Én a helyedben elmennék egy nőgyógyászhoz és beszélnék vele a szexről, valamint egy pszichológust is felkeresnék.
2009. jún. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Helló, lehet, hogy nem lesz túl hasznos, de 20 évesen talán már beszélhetsz a sráccal őszintén a problémádról, ha már odajuttok.

A feleségem, akkori barátnőm ugyan már nem volt szűz, mikor összekerültünk 22 évesen, de a második barátja óta is eltelt 2 év, amikor találkozott velem. Hát, első próbálkozásra nem jutottam be... Jó néhány hónap! kellett, amíg el merte ereszteni magát annyira hogy a puncira is sor kerülhetett... Mert azt javasoltam neki, hogy kezdjük hátulról :), és annyira belejött, hogy popsi-szex közben az egész punciját tudtam simogatni, hogy alig akart áttérni a puncijára végül. Azt mondhatom, hogy a mai napig a popsi-szex a kedvence, dehát nem lehet mindig csinálni...

Remélem, segítettem a tippel...

2009. jún. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Nem tudom, hogy mit tehetnék. Nőgyógyásznál voltam többször is, ő azt mondja, hogy az egész azon múlik, hogy mennyire tudok lazítani, mert a vizsgálattal is voltak problémáim. Pszichológushoz meg nem szívesen mennék, nem szívesen beszélnék ilyenekről egy vadidegen emberrel. Húsz évesen igen a barátomnak elmondhatom, de félek, hogy ott hagy, mert megkap helyettem 10 olyan csajt, akinek nincs szüksége ennyi türelemre. (A popsi szexen mi is elgondolkodtunk a második barátommal, de csak poén szintjén.:)

2009. jún. 2. 17:50
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A pszichológus nem olyan, mintha az úton odamennél egy emberhez, és ecsetelnéd neki a gondjaid.

Orvos.

2009. jún. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy így leírtad a problémádat, számomra vaginizmusnak tűnik.


Elég gyakori probléma, és nem vagy hibás miatta, bár az oka többnyire pszichológiai. Lehet, hogy a varrás miatt van, de az ok nem fizikai, hanem lelki. A hüvelyizmok görcsösen összehúzódnak, a behatolási kísérlet nagyon fájdalmas, súlyosabb esetben kisujj és tampon sem megy be, és a nőgyógyászati vizsgálat is lehetetlen. Hiába mondják, hogy lazíts, te nem tudsz, mert ez nem akaratlagos dolog. Ha pusztán akarattal el tudnád lazítani, akkor már sikerült volna, nem?


Saját tapasztalatból beszélek. Nekem nem volt ilyen súlyos a problémám, tampont régóta használtam, de a nőgyógyászati vizsgálat egy rémálom volt, nagyon fájt, és a szüzességem elvesztése sem sikerült elsőre. Másodikra sem. Utána meg már nem mertem próbálkozni egy darabig. Olyan volt, mintha késsel akarnának behatolni, a páromnak meg, mintha falba ütközne.


Én azt hittem, hogy biztos túl szűk a szűzhártyám, és nem akar átszakadni. Át akartam vágatni, de a nőgyógyász közölte velem, hogy nincs mit átvágni: vaginizmusom van. Nem hittem neki, így még aznap elmentem egy másikhoz. Az megerősítette az első orvos diagnózisát.


Azt hittem, meghalok a szégyentől és elsüllyedek. Össze voltam törve teljesen. Szerencsére a párom nagyon megértő, segítőkész és türelmes volt velem. Három hétig minden este tágítottunk az ő ujjaival, nappal meg Kegel-gyakorlatokat végeztem a buszon, vagy bárhol. Megtanultam bánni a hüvelyizmaimmal, összeszorítani és elernyeszteni őket. Lassan haladtunk előre: előbb csak egy ujját tudta bedugni, aztán kettőt, de még fájt, aztán már a kettő is lazán csusszant, de a három ujj még fájt és így tovább. A harmadik hét végén sikerült annyira kitágulnom, hogy sikerült a péniszével is behatolnia. :-) És amint egyszer ellazultam és sikerült, utána már mindig sikerült. A fájdalmas hüvelygörcs egyszerűen eltűnt.


Igen, lehet élvezni a szexet, és fogod is, ne félj. Nem fogsz úgy járni, hogy soha senki ne tudjon behatolni neked. Itt mindent leírnak: [link] Alaposan olvad végig!


Tudod, a három hét alatt sokat beszélgettem erről két barátnőmmel is. Mindkettőnek volt ilyen problémája, sőt, az egyiknek két másik barátnője is így járt az első alkalommal. Úgy tűnik, több nőt érint, mint ahányan bevallják. Ne szégyelld magad miatta, ellenben próbáld meg magadat tágítani napról napra, kis lépésekkel, de következetesen.


Magyarországon sajnos nem árulnak tágítókat, pedig azokkal még gyorsabb eredményt lehet elérni, ha felteszed és órákig fennt hagyod a hüvelyedben. Akár egy hét alatt is rendbe lehet jönni.


Vannak redkívül súlyos esetek is. Az USA-ban egy házaspár két gyermeket fogadott örökbe, miután 17 évig nem tudtak szexuálisan egyesülni. Egy másik házaspár 14 évig élt szexuális kapcsolat nélkül. A tágítókkal mindkét eset hat héten belül megoldódott.


Ha pár hónap alatt magad nem érsz el mérhető eredményt, akkor el kell menned szexuálpszichológushoz, mert egyedül nem fogod tudni megoldani a problémádat.


Remélem, segíthettem. :-)

2009. jún. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!