Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Előfordulhat, hogy valaki túl...

Előfordulhat, hogy valaki túl szűk ahhoz, hogy valamikor is élvezze a szexet?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban volt egy balesetem, beleültem, egy vasrúdba. Megműtöttek, hülyén hangzik, de összevarrtak ott lent. Ennek már másfél évtizede. 20 éves vagyok, és szűz. Tampont pár hónapja használok, de finoman fogalmazva is, meggyűltek egymással a problémáink, hónapokig tartott, mire tudtam használni. Sajnos egyéb okok miatt nőgyógyász is többször megvizsgált már, de az is hasonlít néha egy birkózásra, amit ott művelek. Egyszerűen fáj. Nem kellemetlen, vagy ilyesmi, hanem fáj. Volt két barátom, de mielőtt komolyabbra fordultak volna a dolgok, szétmentünk, bár a második barátommal pettingeltünk, de megujjazni nem tudott. Tapasztalt fiú volt, de azt mondta, ilyet még nem látott, mint nálam. Nyalt, simogatott, de az ujja amit a hüvelyemhez közelített összehúztam, és nem tudta bedugni még egy picit sem, erőszakoskodni meg természetesen nem akart. Szét is mentünk, többek között ezért is. Utána megpróbáltam itthon, hogy magam nyúlok fel, de egyszerűen nagyon nehezen megy. Ha be is "erőszakolom" egy ujjamat, annyira furcsa érzés, hogy ki kell vennem. Most ismerkedek egy sráccal megint, de már előre félek, hogy mi lesz, ha odajutunk. Van olyan, hogy valaki sohasem képes arra, hogy behatoljanak neki. Mert a másik félelmem meg, hogyha el is vesztem a szüzességem, fogok valaha is élvezni így egy szeretkezést? Már arra is gondoltam, hogy túl szűknek varrtak össze. De ez meg hülyén hangzik, hiszen azóta már nőttem, és biztos nőttem ott is, meg ha ilyen gond lenne, szólt volna a nőgyógyász. Már nem tudom mire gondoljak.


Tippek, ötletek, javaslatok? Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. jún. 2. 16:25
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2009. jún. 2. 22:50
 12/12 anonim válasza:
Szerintem menj el egy kineziológushoz, ő segít feloldani a tudatalattidban lévő gondot. A punciddal biztos nincs semmi gond, de az agyad arra készteti a testedet, hogy ne engedjen semmit közel a puncidhoz, mert még "emlékszik" a gyerekkorodban történtekre. Hidd el, lehet ezen segíteni, nem lesz semmi baj!
2009. jún. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!