Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek, hogy jobban...

Mit tegyek, hogy jobban kitáguljak?

Figyelt kérdés
Mikor újjazom magam csak az egyik vagy maximum két újjam fér fel. Veleményetek szerint mit tegyek?
2009. jún. 7. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

semmit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a punci akkor jo ha szuk. es amugyis fajdalmas es veszelyes ezzel szorakozni! arrol nem is beszelve h folosleges. nekem mar 2 ujjal is faj az ujjazas, de a pasim siman belemfer szoval ezert nem kell aggodj. a huvely ahoz alkalmazkodik ami benne van es 1 himvesszo nem olyan kemeny mint az ujjad.

figyeljetek a sikositasra es lassu legyen a behatolas.

2009. jún. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fáj?
2009. jún. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mi fáj?
2009. jún. 7. 18:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát az, amikor ujjazod magad. Azt kérdeztem, hogy az fáj-e.
2009. jún. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát igen.
2009. jún. 8. 17:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát akkor egyértelmű. A hüvelyed görcsösenösszeszorul, azért nem fér be az ujjad. Ez tudatalatti dolog, akarattal nem tudod ellazítani. Vaginizmusnak hívják - de viszonylag könnyen és gyorsan meg lehet gyógyítani. Ha nőgyógyászhoz elmégy, és megnéz, elmondod neki a panaszaidat, akkor valószínűleg ugyanezt fogja mondani, mint diagnózist.



Itt mindent leírnak: [link] Alaposan olvad végig!


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__2652..

Elég gyakori probléma, és nem vagy hibás miatta, bár az oka pszichológiai. A hüvelyizmok görcsösen összehúzódnak, a behatolási kísérlet nagyon fájdalmas, súlyosabb esetben kisujj és tampon sem megy be, és a nőgyógyászati vizsgálat is lehetetlen. Hiába mondják, hogy lazíts, te nem tudsz, mert ez nem akaratlagos dolog. Ha pusztán akarattal el tudnád lazítani, akkor már sikerült volna?


Saját tapasztalatból beszélek. Nekem nem volt ilyen súlyos a problémám, tampont régóta használtam, de a nőgyógyászati vizsgálat egy rémálom volt, nagyon fájt, és a szüzességem elvesztése sem sikerült elsőre. Másodikra sem. Utána meg már nem mertem próbálkozni egy darabig. Olyan volt, mintha késsel akarnának behatolni, a páromnak meg, mintha falba ütközne.


Én azt hittem, hogy biztos túl szűk a szűzhártyám, és nem akar átszakadni. Át akartam vágatni, de a nőgyógyász közölte velem, hogy nincs mit átvágni: vaginizmusom van. Nem hittem neki, így még aznap elmentem egy másikhoz. Az megerősítette az első orvos diagnózisát.


Azt hittem, meghalok a szégyentől és elsüllyedek. Össze voltam törve teljesen. Szerencsére a párom nagyon megértő, segítőkész és türelmes volt velem. Három hétig minden este tágítottunk az ő ujjaival, nappal meg Kegel-gyakorlatokat végeztem a buszon, vagy bárhol. Megtanultam bánni a hüvelyizmaimmal, összeszorítani és elernyeszteni őket. Lassan haladtunk előre: előbb csak egy ujját tudta bedugni, aztán kettőt, de még fájt, aztán már a kettő is lazán csusszant, de a három ujj még fájt és így tovább. A harmadik hét végén sikerült annyira kitágulnom, hogy sikerült a péniszével is behatolnia. :-) És amint egyszer ellazultam és sikerült, utána már mindig sikerült. A fájdalmas hüvelygörcs egyszerűen eltűnt.


A három hét alatt sokat beszélgettem erről két barátnőmmel is. Mindkettőnek volt ilyen problémája, sőt, az egyiknek két másik barátnője is így járt az első alkalommal. Úgy tűnik, több nőt érint, mint ahányan bevallják. Ne szégyelld magad miatta, ellenben próbáld meg magadat tágítani napról napra, kis lépésekkel, de következetesen.


Magyarországon sajnos nem árulnak tágítókat, pedig azokkal még gyorsabb eredményt lehet elérni, ha felteszed és órákig fennt hagyod a hüvelyedben. Akár egy hét alatt is rendbe lehet jönni.


Vannak redkívül súlyos esetek is. Az USA-ban egy házaspár két gyermeket fogadott örökbe, miután 17 évig nem tudtak szexuálisan egyesülni. Egy másik házaspár 14 évig élt szexuális kapcsolat nélkül. A tágítókkal mindkét eset hat héten belül megoldódott.


Ha pár hónap alatt magad nem érsz el mérhető eredményt, akkor el kell menned szexuálpszichológushoz, mert egyedül nem fogod tudni megoldani a problémádat.


Remélem, segíthettem. :-)

2009. jún. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!