Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, nektek mennyire...

Lányok, nektek mennyire fájt/volt jó az első alkalom?

Figyelt kérdés
Milyen hosszú volt? Fájt-e? Megéte-e? Légyszi írjátok le, hogy hány évesek voltatok.

2012. jún. 10. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Fájt.Feszítő érzés.De kibírható,nem olyan vészes azt hittem rosszabb lesz.

Kb 10-15perc volt,nem tudom,nem néztem az időt.:)

Megérte persze,örülök,hogy nem hamarkodtam el és azzal történt meg aki szeret és akit én is szeretek.

19 voltam.

2012. jún. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

16 voltam

Nem volt kellemes, de ki lehetett bírni. Ami megkönnyítette a dolgot, a fiú már tapasztalt volt, meg nem sürgetett mindenre hagytunk időt. Kb fél óráig szexelhettünk. És még utána fájt egy picit a hasamnál. Gondolom nem a hasam, de olyan volt mintha arra felé fájt volna. Nem nagy fájás volt ez sem. Természetesen megérte. :) Előbb utóbb túl kell lenni rajta és örülök hogy olyannal történt akit szerettem!

2012. jún. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16 voltam, mindkettőnknek az első volt. fájt, picit véreztem is, de kibírtam. csodálatos volt, mert azzal történt akit szeretek és ő is engem, még mindig :) megérte hát :D kb háromnegyed óra lehetett az egész :)
2012. jún. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

18 vagyok, nem rég volt az első alkalom, kb 15-20 perc volt

nagyon fájt, pedig nem vérzett egy kicsit sem.

azóta is mindig fáj először, 2-3 percig az elején, de az első nagyon fájt

de megérte. Ő figyelmes (volt), és végig azt nézte hogy nekem jó legyen. nem bántam meg :)

2012. jún. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem nagyon nagyon fájt. Feszített,és nagyon fájt. Kb 20-perc volt,véreztem is kicsit.Megérte,mert szeretem,és ő is engem. 14 voltam. Le lehet hurrogni,lehet elhamarkodott döntés,de nagyon komoly lett a kapcsolatunk 2 hónap után. Ha elakarod veszíteni,akkor jól gondold át kivel teszed meg.
2012. jún. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
17 voltam, nem tudom milyen hosszú volt, nekem egyáltalán nem fájt, és nem is véreztem, úgyhogy szerencsés voltam :)
2012. jún. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!