Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért olyan nagy szám a...

Miért olyan nagy szám a szüzesség elvesztése?

Figyelt kérdés
az ok hogy nem fekszünk össze mindenkivel aki szembejön velünk az utcán de mér kell neki éveket görcsölni
2009. júl. 7. 23:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%

Ezt én sem értem. Szerintem annyira nem nagy cucc, hogy 1-2 évet kelljen várni az elsővel...

16/L Honey

2009. júl. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
40%

hogy miért nagy szám?!

ez szimbolizálja a szexuális életed kezdetét..

és egy bizonyos kor után eléggé ciki ha szűz vagy

2009. júl. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
23:45 miért szerinted hány éves kortól ciki a szüzesség?
2009. júl. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%

23,45 - A szüzesség sosem ciki! Ezt nemtom h honnét szedted, de ez f*szság!

Amúgy a szüzességgel azért szoktak (NEM tisztelet a kivételnek) várni, mert az embernek csak akkor lehet egy életre szóló élmény, ha azt egy olyan valakivel veszti el akit nagyon szeret, és aki nagyon szereti őt. Különben rossz élmény marad és nem fog olyan jólesni a szex a későbbiekben mert rossz volt az első élmény! Ennyi erővel azt is kérdezhetné bárki, h mért baj az ha megerőszakolnak egy lányt? Az is csak szex. Csak ez nem így van. Szerintem várd meg míg megtalálod azt akit tényleg szeretsz és aki tényleg szeret, és akkor egy idő elmúltával mikor úgy érzed, akkor nekiadod magad. És akkor szép élmény lesz, és akkor lesz igazán jó.

2009. júl. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
90%

Hát...

Igazából ha jól belegondolsz a szüzességedből csak egy van és nem lehet visszacsinálni...

Gondolj bele, hogy mondjuk egy olyan emberrel lesz az első aki utána kb. semmibe vesz, és lehet még jó sem lesz és az mekkora gáz már...

Lehet, hogy ez most hülyén hangzik, mert ezt sokáig én sem értettem, de már jobban átlátom a dolgot, hogy "idősebb lettem"...:)

Szóval mondjuk van egy srác aki azt csak meg akar dönteni, de te ezt nem tudod, mert nagyon jól előadja, hogy ő mennyire odáig van érted, te meg odaadod magad neki mert a szüzesség nem nagy cucc... Fájni fog és kellemetlen lesz, lehet jól esne, hogy a srác melletted legyen és támogasson, és gyengéd legyen veled, de neki csak a szex kellett és nem nagyon izgatja mi van veled.

Nem lenne jobb ha ezt egy olyan emberrel élnéd át aki tényleg igazán szeret és türelmesen, gyengéden bánik veled és vigyáz rád közben?

Nem jellemző, hogy rögtön az első srácok közül kikerül egy ilyen... Bár mindig vannak kivételek, de nem erről híres a dolog!

Szerintem inkább megéri kivárni, hogy egy ilyen sráccal, érettebb fejjel összekerülj, mint hogy csak a szex kedvéért eldobd a szüzzeséged...

Hidd el, hogy megéri!

2009. júl. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
82%
ha szeretnéd elvenni a szüzességét csak legyél kedves hozzá lassan haladj ne is említsd neki a szüzesség elvesztését amíg azon a szinten nem vagytok h odaadná neked...
2009. júl. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
én nem a szüzesség elvesztésétől féltem, hanem a fájdalomtól:( bár lehet ezzel csak én vagyok így:D
2009. júl. 8. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
Mert ha már az elsőt sem gondolod meg, hogy kivel, akkor utána végképp nem fogod
2009. júl. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Számomra azért olyan nagy ügy, mert nekem még nem volt párkapcsolatban részem és már nagyon idős vagyok. Az én koromban már gyerekes családapák, családanyák az emberek. Sajnos úgy alakult az életem hogy senkinek sem jöttem be, hiába görcsöltem, vagy udvaroltam.
2009. júl. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Ez még a régi időkből maradt meg, amikor a szüzesség érték volt, mert a szűz lány nem lehetett nemi beteg és a tőle született gyerek biztos, hogy a férjtől volt.

Ezt emelték aztán be a vallásba is, hogy a hiten keresztül meggyőzzék az embereket a szüzesség szentségéről és a szex bűnös voltáról.


Amúgy az is egy érdekes dolog, hogy attól, hogy csak szexet akarok - bár azt én speciel nem egy tapasztalatlan szűzlánytól akarnám... - még gyengéd vagyok a partneremmel! Már csak merő önzésből is, mert ha neki is jó volt, - és nekem is - akkor repetázhatok. :)

2009. júl. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!