Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek? ( bovebben lent )

Mit tegyek? ( bovebben lent )

Figyelt kérdés
Nagyon vagyom mar szexre de meg szuz vagyok. Mikor masztizok van hogy egy ora kell ahhoz hogy elmenjek, es 2 perc mulva kezdhetem ujra mert megint all mint a covok. Elegge visszahuzodo vagyok es kivulrol nem latszik mennyirr szexmanias vagyok. Minden csaj jodiunak tart. Hogy veszitsem el? Nem fizetosre gonsoltam, es buliba se jon ossze mivel felenk vok. Otletek?

2012. dec. 29. 09:09
 1/3 anonim válasza:
Szerintem nagy forever alone vagy barátom!! Ha buliba bebaszol muszáj, hogy összejöjjön... xdd
2012. dec. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Először is, mennyi idős vagy? Áruld el, megpróbálok utána segiteni.
2012. dec. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem először is próbálj egy olyan lányt kiszúrni magadnak, aki erre alkalmas lenne. Utána próbálj meg közeledni felé, beszélgess vele sokat, és ha már úgy érzed, hogy felszabadultabb vagy hivd el őt egy randira. És egyre több legyen a randi, na akkor meg fog történni a dolog. :) Sok Szerencsét!
2013. jan. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!