Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Akik az első alkalommal nem...

Akik az első alkalommal nem védekeztetek, miért tettétek és milyen volt?

Figyelt kérdés

Nekünk 2 okunk volt:

1. Tisztában voltunk azzal, hogy egyikőnk sem beteg.

2. Bár erről nem beszéltünk, szándékunkban volt, hogy lesz majd gyerekünk, ha pedig úgyis lesz, akkor miért ne most.

3. Nekem ez volt az első alkalom és csak erre akartunk figyelni.


15L


2009. szept. 16. 00:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
jaj de butus kislány :(((((
2009. szept. 16. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
100%

Az egy dolog hogy nem vagytok betegek de teherbe eshetsz.

Lehet hogy édesnek találsz egy kisbabát de teljesen felfordul tőle az életed és még nagyon fiatalok vagytok.

15 évesen nem túl jó egy gyermekkel otthon ülni,az életednek pedig vége,az pedig már más kérdés hogy a fiú is "megunná" (nem tudom hány éves a barátod) a csaádapa szerepét.

Mostantól használjatok óvszert vagy fogamzásgátlót.Gyermeked lehet később is.Jobb a védekezés.

2009. szept. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen megszülsz 1 babát az azért hülyeség mert:

1.a szüleid mit szólnának hozzá ?

2.hogy járnál suliba mellette ?

3.azt hiszed a barátod örökké veled lesz?egyszer megunná az apaszerepet főleg ha ő is 15-16 éves és otthagyna

4.mikor akarsz élni ? bulik stb. egy baba mellett nem tudnál eljárni ide oda.


Aztán a végén te magad is megbánnád az egészet,lehet hogy azt mondod hogy jajj mit beszélek de így lenne.Kíváncsi vagyok meddig bírnád idegekkel ha 15-16 évesen éjjel nappal sírna 1 baba neked.

2009. szept. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
100%

jajj ilyet nem szabad!:S ilyen fiatalan gyereket,még magad is "gyerek" vagy:S ráérsz még bőven gondolkodni a gyerekvállaláson!:)

Bár már én is voltam úgy,hogy nem védekeztünk mert nem volt gumi,de a megszakításos technika akkor jól jött!:)

2009. szept. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
100%
Valahogy olyankor az ember nem gondolkozik józanul, nem jutnak eszébe betegségek, gyerek...Nem tudom, hogy miért nem tettünk semmit. Ő nem kérdezte, hogy szedek-e valamit, én nem mondtam, aztán 60-nál kiszállt, ahogy szokták mondani.:-))Aztán pár hétre rá az anyukája megkérdezte tőlem, hogy szedek-e valamit, stb. Vér ciki volt és elmentem felíratni fogamzásgátlót. Ennek 11 éve, de elképzelni sem tudom, mi lett volna ha akkor teherbe esem... Katasztrófa!Nem érdemes a tűzzel játszani, és azt a kényelmet, amit az a tudat ad, hogy mehet minden magától, azt nem helyettesíti semmi!
2009. szept. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
50%

énis 15/L vagyok és nem védekeztünk 4 alkalommal vagyis egyszer felhúztam neki óvszert de lejött róla egy idő után :S

de a barátom tudja h meddig lehet bennem... és remélem nekemsincs semmi bajom...

2009. szept. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
77%

uramnatyáámááááááááááám......ezmár nekem fáj..:S

bazz, 15 éves vagy.....tisztában vagy te ezzel? 15 éve bújtál ki anyád hasából...és te most bevállalnál egy gyereket? te holélszte? kis pisis vagy még, ezzel a gondolkodással amit ide leírtál, pedig lefaragtál kb még 10 évet a korodból.

otromba nagy baromságokat írtál le ide, még egy 12 éves sem mond ilyeneket.

azt ajánlom, h sürgősen másszál el egy nőgyógyászhoz, irass fel tablettát, ha nemakarsz óvszerrel szenvedni, bár ennyi idős korban nemtudom milyen tablettát adnak majd neked, sztem semmilyet, 15 évesen még ehehzis fiatal vagy, h tablettá szedjél

2009. szept. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%

Mekkora ba.rom vagy, egyszerűen nem hiszem el... 15 évesen hogy lehet valaki ekkora b.arom...

Még egykét ilyen kérdés és öngyilkos leszek, ez egyszerűen bes.zarás... SZ.ÁNALOM!

2009. szept. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
92%
ne haragudj, de nagyon buta vagy.
2009. szept. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
78%

Most akkor képzeld azt, hogy az apád vagyok és kapsz mindkét oldalra két olyan taslit, hogy csilingel a füled tőle! Hogy lehetsz ilyen felelőtlen csitri? Tudod Te, hogy mit beszélsz? Hogy mit csinálsz? Hogy emberéleteket tehettek tönkre 10 másodperc alatt?

Örülj, hogy ezt a szüleid ezt nem hallották, illetve, hogy nem lett semmi "probléma"! Jó lenne, ha végiggondolnátok, mivel is járhatnak az ilyesféle játszadozások!


Alternatíva: olyan kamukérdés, mint a ház - akkor jót röhögtem! (Csak kicsit kezd unalmassá válni!)

2009. szept. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!