Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan védekeztetek az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan védekeztetek az első aktusnál?

Figyelt kérdés
Valami olyat szeretnék, ami nem zavar, sőt plusz élményt ad!
2009. máj. 1. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gumival. Szerintem nem zavar, a plusz élményért meg ott van a bordázott. Mondjuk engem eléggé szorít, de lassabban is megyek el.:P:)
2009. máj. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gumival. Igaz ott nagyon nincs élmény! De szerintem első aktusnál nem biztos hogy annyira az "élményre" fogsz koncentrálni. Persze mindenki más.
2009. máj. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gumival. Élmény nem biztos, hogy nagy lesz, de fő a biztonság. Az elsőnél úgyis inkább maga az együttlét számít, nem az élvezet. A lánynak az úgysem nagy lesz még ha nem is fáj neki. Nekem nem fájt, de nem is igazán élveztem és nem a gumi miatt...az első már csak ilyen.
2009. máj. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Gumival... Viszont én a bordázottat kb 1 percig éreztem bahatolás után, aztán semmi extra. De nekem élmény a gumival is! :) Lehet érdekesen hangzik, de én már attól jobban beizgulok, amikor megérzem a gumi illatát, mert tudom mi jön. :D És ugyanúgy (el)élvezek. :D
2009. máj. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Ne haragudjatok, de mi az a bordázott gumi?

2009. máj. 1. 20:14
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan óvszer, ami bordázott, vagyis "dudorok" vannak rajta. Ugyanúgy véd, csak elvileg a bordák miatt plusz élményt nyújt.
2009. máj. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Igazából sehogy sem, eléggé döcögősen ment. Az óvszer akkor eléggé idegen volt nekem, nemigen jött össze vele semmi... de most már ilyen gond nincs, ha eleinte nem jó a gumi, idővel megszokod. Óvszer a biztos az első aktusoknál, még ha tabit szed a lány, akkor is!
2009. máj. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem állandó partnerem volt. Már több éve jártunk mire sorra került a dolog, mivel még fiatalok voltunk. Én elkezdtem gyógyszert szedni és mivel mindkettőnknek ez volt az első így nem kellett mástól félnünk. Hát ennek már 10 éve :-)
2010. okt. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!