Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17 évesen korai elveszteni a...

17 évesen korai elveszteni a szüzességet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


17 éves lány vagyok, és még nem most, hanem szerintem kb. 1-2 hónap múlva szeretnék lefeküdni a barátommal. Még ilyenkor is korai? Már most is megtenném, de még nem járunk olyan régóta rendesen, ezért még várnék vele. Úgy gondoltam kb. 3 hónapot. Mert már amúgy ismerem 3 éve, és köztünk ez már fél éve alakul, csak most kezdtünk el járni.


2013. ápr. 29. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem.
2013. ápr. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, ha késznek érzed magad, akkor rajta!
2013. ápr. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Gratulálok a 3. válaszolónak -.-"

Nem túl korai, ha tényleg úgy érzed h készen állsz rá akkor hajrá! Viszont bár gondolom tudod, mindenképp védekezzetek:)

2013. ápr. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha tényleg szereted és úgy érzed hogy később nem bánnád meg akkor nem korai.
2013. ápr. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Itt nem a kor számít. Ha úgy érzed, hogy kölcsönös tisztelet, szeretet és bizalom van köztetek, és 100%-osan akarod, akkor nem korai. De ha csak egy pici szikrája van benned a bizonytalanságnak, akkor még várj vele!
2013. ápr. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mit írt a 3-as válaszoló? Törölték.


Amúgy már régóta alakul ez köztünk tényleg, csak egy kicsit (Hülyeség tudom, nem kellene ilyenekkel foglalkozni) attól félek, hogy így társadalmilag nem lenne elfogadott.

2013. ápr. 30. 16:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor feküdj le vele, ha szereted. Szerintem 17 évesen nem korai.
2013. máj. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Azzal nincs gond, nagyon szeretem, most is csak visszafogom magam, hogy azért mégis... 3 hónapot kb. illik várni :D



( 8 hónapja azért már kavarunk, de csak 1,5 hónapja járunk)

2013. máj. 1. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!