Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk akik egy éjszakás kalandb...

Fiúk akik egy éjszakás kalandban vesztették el ti megbántátok? Milyen hatással volt rátok?

Figyelt kérdés
Én 18 vagyok és már elégé akarom de még mindig meg van bennem az az érzés hogy biztos így akarom elveszteni mégis csak az első lesz

2013. aug. 20. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem bántam meg de nem az első volt.
2013. aug. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, így utólag visszagondolva, nem kellett volna elmenni a táborba, mert miután levettem a pórázt, a kis Pötyit valószínűleg megette egy vaddisznó. Azóta sem hevertem ki ezt a traumát.
2013. aug. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ok gondoltam egyértelmű de akkor ki íróm a kérdés a szüzesség elvesztéséről szól
2013. aug. 20. 23:08
 4/5 anonim ***** válasza:
gábor, te vagy az?
2013. aug. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem megéri várni egy olyan személyre, akit szeretsz :) Sokkal jobb lesz, ha már ismeritek egymást, tisztában vagytok egymás "mindenével" (szokásaival, testével, életével, stb.), így az se lesz gáz, ha nem sikerül az első, mert aztán bármikor újra próbálhatjátok :)
2013. aug. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!