Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem lehet, hogy a huszonéves...

Nem lehet, hogy a huszonéves szűz férfiak valójában olyan transzszexuális nők, akik egyben leszbikusok is?

Figyelt kérdés

Önsajnálók vagyunk és tele vagyunk önértékelési problémákkal - ez a lányokra jellemző.

Félénkek és gátlásosak vagyunk - ez is általában a lányokra jellemző.

Túl komolyan vesszük a leendő kapcsolatokat - ez is inkább a lányokra jellemző.

Sokunk érzelmes és romantikus - ez is a lányokra jellemző.

Sokunk még családcentrikus és gyerekszerető is.


Végül pedig többségünk szellemi foglalkozást vagy könnyű fizikai munkát választ magának, ami szintén a lányokra jellemző inkább.


Az egyetlen dolog ami elválaszt minket a transzszexualitástól az, hogy a nőkhöz vonzódunk.


Nem lehet, hogy ez egy ilyen kombináció mikor a transzszexualitás együtt jár a leszbikussággal?



2013. dec. 2. 22:00
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
98%
Transzszexuális leszbikus nő vagy! Most jó? Meddig keresitek még a kifogásokat?
2013. dec. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Nem, pl. én egy határozott, abszolút nem romantikus nő vagyok. Nem kell senkit beskatulyázni, csak mert azt mondja a sok okos, hogy egy nő ilyen és ilyen, egy férfi meg olyan és olyan. Ez semmit nem jelent, és csak oda vezet, hogy aki nem esik bele az üdvös kategóriába, annak önértékelési gondjai lesznek. Meg mi az, hogy túl komolyan veszed a leendő kapcsolatot? Hát nehogy már baj legyen az őszinte elköteleződés! Hova jutnánk, ha mindenki csak d*gni akarna?
2013. dec. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 Költőnő? ***** válasza:
100%

hát kellett vagy fél perc mire értelmezni tudtam a felvetést.

step two: rég röhögtem ilyen jót.

many thx bro :D

2013. dec. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Szakadj meg!
2013. dec. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:

A transzszexulis nő nem feltétlen pasikhoz vonzódik, szóval nem, az nem az egyetlen választópont.

A transzszexualitás és a leszbikusság nem "jár együtt", ugyanis két teljesen különböző dolog. Az egyik az identitás-tudat, a másik meg szexualitás.

Ha neked elfogadható magyarázat ez arra, hogy miért nem szexeltél még, akkor hitegesd magad ezzel, én nem gátollak meg ebben, de valószínűleg nincs igazad.

2013. dec. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Előző válaszára visszautalva csak annyit, hogy tényleg van olyan, hogy pl. egy nő időnként vagy szitufüggően néha férfinak is érzi magát, DE ennek a férfi oldalnak nincs szexualitása. Gondolom, hogy férfiak is lehetnek így. Semmi szégyellnivaló nincs ebben.
2013. dec. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
94%
Azt hiszem lebénult mindkét agyféltekém. :D
2013. dec. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim válasza:

Bocs de ez a kérdés baromság.


Hogy mikor vagy transzszexuális nő? Ha a társadalom férfinak címkézett fel, de belül nőnek érzed magad.


Mikor vagy leszbikus? Ha nőnek érzed magad és csak nőkhöz vonzódsz szexuálisan.


Ezek bármelyike igaz rád?? A sok szexista sztereotípia erőltetése meg rád nem illő identitások eltulajdonítása helyett inkább nézd úgy hogy a szüzesség/nem szüzesség nem a világ közepe, akármilyen szexuális tapasztalattal lehet kielégítő életet élni. Felesleges ilyen körülményes kibúvókat keresned, főleg anélkül h előbb utánanéztél volna mit is jelentenek ezek a fogalmak... Ha heteró férfinak érzed magad, akkor az vagy, megpróbálni magad beleszuszakolni egyik vagy másik doboz sztereotípiáiba nem vezet sehová.


- MoonEyes

2013. dec. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

A társadalom férfinak címkézett fel és a nőkhöz vonzódom. De ha a nememre gondolok, akkor nincs bennem olyan, hogy egyik oldalra is szívesen húznék. Mintha nem nélküli lennék belül. Mindkét nemnek vannak előnyei. A férfinak a pénisz a pisilésnél, a nagyobb izomzat és hogy nem menstruálnak.


A nőknek, hogy biztosan tudják ha övék a gyerek, többszörös orgazmus, hosszabb élettartam és női előjogok.


Ha választanom kéne milyen nemű akarok lenni akkor nem tudnám határozottan azt mondani, hogy férfi.


A péniszemet és a testemet már megszoktam. Furcsa lenne elképzelni, hogy nagy melleim vannak és puncim amit egy másik nő ujjaz vagy nyal.


De ettől még szívesebben élnék női életet de mivel a nőkhöz vonzódom ezért csakis úgy, hogy ezentúl a nők keresik a pénzt és próbálnak engem meghódítani a vagyonukkal és az autójukkal, kiszolgálnak és minden kívánságomat lesik nekem meg csak igényesnek, szépnek és ápoltnak kell lennem és jól teljesítenem az ágyban.

2013. dec. 3. 00:34
 10/34 Költőnő? ***** válasza:

ajjmá ne agyajjmááá

pöpmid van? CSajokra áll fel?

nincs kérdés

2013. dec. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!