Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A párom mindig akarna szeretke...

A párom mindig akarna szeretkezni. De én várni szeretnék vele a nászéjszakáig.2 éve járunk és ősszel tartanánk az esküvőt. Miért nem bír várni ha szeret? 23L

Figyelt kérdés
2014. jún. 4. 11:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
71%
Miért kellene várnia, ha szereted?
2014. jún. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
51%
Ha vár rád, akkor hülye.
2014. jún. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
66%
Ha 2 éve vagytok együtt, és még nem szexeltetek akkor egyáltalán örülj hogy még veled van. Egyáltalán hogy tudsz olyanhoz hozzámenni akivel azt se tudod milyen a szex?
2014. jún. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
42%
Ha tényleg szeret akkor megvár téged. Ennyi. Ezt neki is mondhatod nyugodtan.
2014. jún. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
93%
szerintem, ha 2 évig bírtátok, most már őszig simán lehetne, ha ez neked fontos. és úgy látszik, hogy eddig megértett, akkor most már csak pár hónap lenne.
2014. jún. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
45%

A hülyék között is koronás vagy.

Mond már el, hogy egy papír mit változtat azon, hogy le akarsz-e vele feküdni, vagy sem?: D

AZ EGY KIB**SZOTT PAPÍR!

2014. jún. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
76%

A szex természetes egy párkapcsolatban érthető az igénye.

Ostobaság elvárni egy embertől, hogy megerőszakolja magát, és a vágyait. (ahogy neked sem kéne) A legtöbb féri nem így működik, és ennek semmi köze ahhoz, hogy szeret vagy sem.

Arról ne mis beszélve, hogy ha a házasság után derül ki, hogy a nemiségetek nem találkozik vágyak,libidó,fantáziák,reakciók, durván eltérő méretek miatt akkor meg is vagytok lőve.

A szex a párkapcsolatnak egyik oszlopa a többi mellett, szarvashiba alulbecsülni, és alacsonyabbra helyezni mint a többit. És ne csodálkozz. Két éve együtt vagytok gyakorlatilag azóta nem volt nővel (ha nem csalt meg, de ebből indulunk ki). Egy felnőtt férfinak ez kínzás. És egy felnőtt párkapcsolatnak is. Én amondó vagyok, hogy szeretkezzetek mindegy mikor lesz az esküvő.

2014. jún. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
44%
Hidd el, már rég megcsalt téged.
2014. jún. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
29%
A szex a párkapcsolat legeslegfontosabb része.
2014. jún. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
58%
az utolsónak igaza lehet
2014. jún. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!