Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha egy lány 13 évesen elveszti...

Ha egy lány 13 évesen elveszti a szüzességét, arról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2014. okt. 19. 19:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
7%
Volt már 11 évesen szülő lány is, szóval nem gáz!
2014. okt. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Jó ki ribi lesz belőle, ha ilyen korán kezdi.
2014. okt. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A VIII. kerületben mindennapos esemény, pláne, ha a lyukasztó tisztségét az apa, vagy a bátyus tölti be, végül is, mi baj lehet abból, ha még egy Orsós Pikácsu vagy Lakatos Poszeidon születik?
2014. okt. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Erős szexuális érdeklődésű.
2014. okt. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon korai, semmilyen formában sem érett a szexre, vagy menőségből, vagy divatból vagy kíváncsiságból mennek ilyen korban bele......sajnos.

Az ilyen korú kislányok még gyerekek, könnyen befolyásolhatóak, naívak, hiszékenyek......egy ügyes fiú sokmindenre ráveszik őket, aztán jön a siránkozás, baj.....szomorú.

2014. okt. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Megérdemli.:))
2014. okt. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem nagyon durva.

Én 15 éves vagyok, még szűz, és egy pár évig még az is maradok. (saját elhatározásból, nem azért, mert olyan ronda lennék)

2014. okt. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
21%
Kilencedikes fiu vagyok,az este egy buliban szeretkeztem egy hetedikes csajjal,azt mondta 14 éves. Kérdeztem tőle mióta nem szüz azt mondta egy jó éve. Ugy,hogy nem gáz !!!
2014. okt. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Jó ki ribi lesz belőle, ha ilyen korán kezdi."

Nem feltétlenül, lehet belátja a hibáját és jó ideig, olyan 16 éves koráig senkihez sem szól. Ha valaki ilyenkor elveszíti nem feltétlenül ribi, csak naiv, felelőtlen...


Az a véleményem, hogy ha szerelemből teszi akkor sincs rá jó hatással, csak elrontja saját magát, elrontja a gyerekkorát, esetleg nagy korában kiélt lesz, esetleg boldogtalan a szex terén, mivel rosszak a tapasztalatai.


Nem szabad!!!

2014. okt. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kicsit korán kezdi, de nem baj.
2014. okt. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!