Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az szánalmas ha húsz évesen...

Az szánalmas ha húsz évesen még csak nem is csókolóztam?

Figyelt kérdés

2014. nov. 3. 12:09
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ha nem akartál, mert mondjuk nem volt rá alkalmas ember,akkor nem. Ha az elveiddel ellenkezik, akkor sem. Ha nem is hiányzik, hogy ilyesmit csinálj, akkor sem. De, ha próbálkoztál már párszor ilyesmivel és eddig senkit nem szedtél össze, akkor valamit rosszul csinálsz barátom.:D 17/L
2014. nov. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Barátom 27 éves koráig nem csókolózott és azt mondom szerencse. Olyan jól csókol, hogy ha mást megcsókol előttem tuti már házas lenne.
2014. nov. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy volt rá alkalmam is, de valahogy soha nem mertem meglépni.
2014. nov. 3. 12:15
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A nagy Bartos csak 27 évesen szexelt először, és mekkora csilozófus lett belőle. Meö, úgybizony, dá!
2014. nov. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én 21 évesen csókoltam először és minden barátnőm azt mondta csókkirály vagyok, sőt a csóknál jobban semmit nem imádok. Legszívesebben tartanék sok csókbarátnőt, de ugye a szerelem, társadalmi elvárások stb... :-)
2014. nov. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem, de az igen, hogy ezt gondolod.
2014. nov. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"De, ha próbálkoztál már párszor ilyesmivel és eddig senkit nem szedtél össze, akkor valamit rosszul csinálsz barátom.:D 17/L"


Mondja a tipikus 17 éves tini liba, akinek lósz.rt nem kell tennie egy csókért csak kinyitnia a száját...

2014. nov. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lány vagy?
2014. nov. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Azért 20 évesen már ideje lenne:D de ahogy érzed:) Igazából, ha te szánalmasnak tartod, akkor szánalmas, ha nem tartod annak akkor nem az:) ilyen egyszerű:)
2014. nov. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem 21-22 éves kor határán volt az első rendes smárolásom, azelőtt meg csak szájrapuszi volt becsiccsentett lányoktól, 15 évesen.

Szánalmasnak számítunk, na de a szánalommal igazán nem kell foglalkozni.

2014. nov. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!