Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mekkora az eselye annak hogy...

Mekkora az eselye annak hogy ha tul hamar fekszek le a baratommal akkor az nem lesz hosszu kapcsolat, vagy kidob utana? Meg szuz vagyok, szoval nem gondolnam, mert arra meg miert pont egy szuz lany kene neki?

Figyelt kérdés
2015. febr. 11. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
mert sokkal jobb akibe még nem járt senki, mint egy agyonhasznált, salátás céda
2015. febr. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem speciel a szüzességem pont így vette el egy pasi, tudatosan mozdult rám, mert tudta, hogy szűz vagyok. Én meg akkor kis naiv lányka, elég gyorsan bedőltem neki, hát meg is lett az eredménye, azóta se beszéltünk. Nem is láttam, még hírt se hallottam róla. Csak annyit, hogy ő amúgy direkt szűzlányokra hajt, élvezi a szűztelenítés folyamatát. Ebből a szempontból jó volt az első alkalom, mert tudta, mit csinál és hogy, tehát nem volt negatív élmény így fizikai szinten, de azért utána elég sokáig szomorkodtam.


Amúgy meg, ha csak megfektetni akar, akkor azt hosszas várakoztatás után is megteheti, ha meg komoly kapcsolatra vágyik veled, akkor akkor is együtt lesztek, ha az első randin összefekszetek. Én a korábbi élmény ellenére sem váratom soha a jelölteket, és bizony eddig azt az egy, első alkalmat leszámítva, még sosem jártam meg. Elég jó tanulópénz volt, azonnal kiszúrom a jeleket. Merthogy vannak, nem is kevés.


Azt neked kell tudnod, hogy a párod milyen, ha többet beszél a szexről, mint rólad, ha jobban érdekli, hogy mikor fekszetek le egymással, mint hogy mikor találkoztok legközelebb, akkor nagy valószínűséggel nem te érdekled.

2015. febr. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szia!


A válaszodból arra következtetek, hogy te már nagyon csinálnád. Csak "babonából" eljátszod a jó kislányt. Én szeretem a szűz lányokat, de vannak bunkók akik nem. Szerintem küldj privát üzit a többit elmondom ott! 28/F

2015. febr. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is pont így jártam sajnos, mint a 2. hozzászóló :(
2015. febr. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Ez nem attol fugg,mert ha a srac veled akar lenni,akkor veled lesz,ha csaj egy dugast akar,kivarja amig lefekszel vele,es ezert felesleges ezen gondolkodni.
2015. febr. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hat igen van benne valami de nem akarok utana szenvedni hogy nemtudom elfelejteni, nagyon sokan atvertek mar es nem akarok megint ugy jarni
2015. febr. 13. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!