Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Gáz 63 évesen szűznek lenni?

Gáz 63 évesen szűznek lenni?

Figyelt kérdés
Szerintetek az már tényleg gàz ha 50 vagy 60 felett szűz még valaki?illetve mit gondoltok ?azokról akik sohasem veszti el a szűzességét és szűzként halnak meg.

#szex #szűz #szüzesség #első alkalom #ciki #szűzzeség elvesztése
2015. febr. 22. 23:17
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

értem értem...nem irigykedésre gondoltam,hanem olyan szjvszorító érzésre,rádöbbenésre,hogy valami fontos kimaradt az életből!

ám én is szűz vagyok még 23 évesen...nem itélkezem,csak kiváncsi vagyok!

2015. febr. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
jaj hát de hogy nem èrzem azt a sziv szoritó èrzèst hogy kimaradtam nagyon sok jóból csak már nem tudom mi legyen ezek után akkor a jó mikor dolgozom ès nem gondolkodom a èletemről
2015. febr. 23. 00:23
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

A kérdezőnek: megtudhatjuk, hogy férfi vagy-e, vagy nő?

(és kamu vagy-e vagy nem? bocs, csak itt bármi lehet)

A fiatalkorodra hogy emlékszel vissza, milyenek voltak az emberi kapcsolataid?


28f

2015. febr. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Már leírta hogy férfi...

Általában nem szoktak az emberek önszántukból szüzek lenni ennyi idősen.

Nyilván sok visszautasítás áll a dolog hátterében.

2015. febr. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
de pl.utaztál,világotláttál?vagy mit csináltál?mivel töltötted,töltöd az életedet?testvéred van,vagy valamilyen csládtag?
2015. febr. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
77%
Megesik az ilyen,de bepotolhato.Eloszor is menj fel egy oldalra,ahol nem kell sokat fizetni,de szexelhetsz,es keress partnert.szexneked.hu-ez nem draga,marmint a havi dij.
2015. febr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

#13 vagyok. Bocsi, én aztán tudok figyelni... ^_^"


Én viszont a saját példámat felhozva, nem csak ilyen okokat tudok elképzelni. Én például sokak szerint nem nézek ki rosszul, és emberek közé is járok. Új emberekkel eléggé haverkodós vagyok, de komoly barátaim alig vannak. Nálam gyökerebb embereknek is szokott lenni barátnőjük, mert ők jó helyen keresik, hasonló "súlycsoportú" és érdeklődésű lányok között élnek (iskola), nem kell felderítő expedícióra menni értük.

2015. febr. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
77%
Már nem probléma 80 évesen sem.Amióta feltalálták azt a kék pirulát.
2015. febr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
61%
Nem hal meg senki szüzen.Az élet mindenkit megb.asz.
2015. febr. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Egèsz életemben dolgoztam és most is dolgozom szeretem a munkám vannak testvéreim de már mind idős. Nem a szexel volt a bajom pár éve még maszturbáltam is mindig phsziés okal kűzdötem nem mertem nőkkel komunikálni nem mertem közel menni hozzájuk hozzájuk szólni szégyeltem a hangom és magam is mèg köszöni sem mertem a nőknek mert féltem hogy azt hiszik azért köszönök mert valamit akarok tőlük,udvarolni pedig már pláne hogy nem mertem hisz féltem a nőktől és a csalodástól is. A másik kérdés nem volt sok csalodásom elutasitásom az életben kamasz koromban volt egy vagy kettő és az nagyon megviselt kiatott a fiatalkoromra ami miatt nem mert több lánynak udvarolni volt két lány életemben aki udvarolt nekem és az nagyon jó volt nagyon megszeretem mindketőtt szerelmes lettem beléjük de mind ketőtt elcsesztem és évekig siratam ez a két lehetőség volt akkor számomra hogy megnősüljek de nem sikerült,nekem tetszet sok lány akkoriban de egyikhez sem mertem oda menni bemutatkozni köszöni neki féltem tölük és attól is hogy foglaltak vagy nem tetszem nekik.A szexre nagyon is vágytam és nőkre is de nem volt lehetőségem rá.
2015. febr. 23. 19:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!