Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Gáz 63 évesen szűznek lenni?

Gáz 63 évesen szűznek lenni?

Figyelt kérdés
Szerintetek az már tényleg gàz ha 50 vagy 60 felett szűz még valaki?illetve mit gondoltok ?azokról akik sohasem veszti el a szűzességét és szűzként halnak meg.

#szex #szűz #szüzesség #első alkalom #ciki #szűzzeség elvesztése
2015. febr. 22. 23:17
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
100%

Sohasem késő! :)

Gyereked már nem, de nőd még lehet

2015. febr. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Miert baj az ha azt hiszik a nők akarsz tőlük valamit? Az én barátomnál nem éreztem volna hogy akar valamit az elején - nem jöttünk volna össze... Ez tök természetes folyamat - nem szégyen. Minden pár úgy jön össze hogy akartak egymástól valamit ;)
2015. febr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Másrészt ez az egész vagy kamu, vagy igaz, de az élet ellensége a félelem. Ha félsz ez van. Sokan tele vannak gátakkal félelemből. A munkától miért nem fél? Vagy a bolti eladótól. Csalódás akkor nem fog érni, ha soha semmit nem csinálsz csak ülsz egy szobában és egyedül vagy... Csak akkor nem élsz...
2015. febr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Egy kérdésem volna hozzád: 60 év fölött még lehet vonzódni a nőkhöz? Vagy ilyenkor már legfőképpen csak a saját család hiányzik?
2015. febr. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Természetesen lehet vonzodni a nőkhöz , de igen jól mondja hiányzik számomra a család is de abba már bele törödtem,én a munkától az emberektől nem féltem persze kicsit szerény voltam az téren is nehéz volt beileszkedni de azon átestem viszont a lányok és nők iránti félelmet nem sikerült legyőznöm akkoriban pedig csak személyesen lehetett ismerkedni interneten nem ezért sokkal nehezebb volt ismerkedni megtetszik egy lány oda mész hozá már ahoz szerencse kell hogy szingli legyen és hogy én tetszek neki ,persze természetesen ez mais így van most is nehéz ismerkedni mert a internet nem megoldás teli van csalókal kamukal az egész oldalak.


valószinüleg nálam a 14 éves koromi csalodás okozhatott bennem maradandó sérülést udvaroltam egy lánynak és csúnyán elutasitott akkor megfogadtam jó pár évig nem udvarolok senkinek ez igy is történt csak épp arra nem számitotam hogy ezzel annyira elszokom a lányoktól hogy homoszexuális gondolatok támadtak bennem és nagyon féltem nőkel és lányokal beszélni féltem a lányoktól és elkezdtem érdeklödni a saját nemem iránt ,mind erről a 14 éves koromi csalodás tehet nagyon mélyen megsebezett,ez fiatal koromban történt szerencse elmentem dolgozni aztán a munka és a barátok lefoglalt majd aztán azt vettem észre hogy hopp eltelt 30 év és még mindig szűz vagyok aztán már csak teltek az évek mint napok és megöregedtem.

2015. febr. 25. 17:17
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
mit jelent az h elkezdtél érdeklődni a saját nemed iránt?homoszexuális lettél?vagy ilyen átmeneti bekattanás,a csalódás végett?
2015. febr. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
igen egy par evig ferfiak irant erdeklodtem a csalodas miatt es sajat magam hibam miatt hogy nem mertem lanyokhoz szolni,de ferfiakhoz pedig mertem igy ertheto hogy megfordult a fejemben hogy ferfival eljek parkapcsolatot es eszre vettem hogy kezdek vonzodni is hozajuk testileg es lelkileg de egyszer eszhez tertem mert latam par szep lanyt es aztv mondtam hogy inkabb akkor maradok egyedul de nem leszek homoszexualis nem fogok ferfival elni azert mert csalodtam egy lanyban
2015. febr. 26. 23:59
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát az utóbbi mondataid alapján ez a kérdés kamunak tünik...
2015. febr. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
100%
Küldj már fiatalkori képet magadról
2015. márc. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
35%

Akkor 2 lehetőség van:

1. Mész prostihoz. (Már mindegy.)

2. Elmész szépen szerzetesnek/apácának és várod a halált.

2020. máj. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!