Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az ciki, ha szűz barátnőt...

Az ciki, ha szűz barátnőt szeretnék?

Figyelt kérdés
29/F

2015. márc. 12. 18:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
53%
Ha Te is szűz vagy akkor nem az.
2015. márc. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Ha te annak tartod akkor az
2015. márc. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

ha csak azért jönnél össze egy lánnyal, mert ő még szűz, akkor az tulajdonképpen kihasználás lenne

nem ciki, de nem lenne szép dolog

2015. márc. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

#1 nem vagyok szűz (csak horoszkópilag :D) így akkor szerinted az?

#2 nem tartom annak, de amikor a lányok meghallják hány éves vagyok, általában megijednek és közlik, hogy túl öreg vagyok... :(

#3 nem csak azért, de szeretném, ha végre egyszer az életben valakinek én lehetnék az első komoly kapcsolat/barát/társ stb... Sose voltam még első senkinek és valahogy az az érzésem, hogy emiatt soha senki nem olyan érzelmekkel indult neki a kapcsolatnak, mint amit én szeretnék érezni.


Várok még véleményeket és kíváncsi lennék arra is, hogy aki válaszol az nőként/lányként vagy férfiként/fiúként, és milyen idősen vélekedik úgy, ahogy.

2015. márc. 12. 18:29
 5/23 anonim ***** válasza:

én is csak szűz pasit szerettem volna, lehetőleg idősebbet, mint én és összejött :D


16L20F

2015. márc. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
74%

Minden szempontból jobb a tapasztalt partner szerintem. Most 30 évesen tényleg azzal szeretnél tökölni direkt, hogy mit hová és hogyan?

De ez a kisebb része, a tapasztalatlan fél persze, hogy rajongva szeret, mert nincs viszonyítási alap, még saját magát sem ismeri egy olyan fiatalka lányka :)

2015. márc. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
9%
Én is 20-on felüli férfi vagyok, de még szűz. Soha nem is tudnám elveszteni olyan lánnyal, aki nem szűz. Számomra taszító egy nem szűz lány. Kell a fenének az, hogy kiröhögjön, kigúnyoljon, elhagyjon egy jobban szexelő pasiért, meg még belegondolni is rossz abba, hogy azokkal az ajkakkal akarna megcsókolni, amikkel nemrég még más farkát szopta. Szóval csakis szűz lány a nyerő, nem kell egy agyonhasznált tapasztalt.
2015. márc. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
48%
en szuz vagyok L
2015. márc. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
74%

Nekem ez ugrott be erről:

-szia, régóta tetszel van kedved kicsit jobban megismerni egymàst?

-szia, igen.

-amúgy szűz vagy?

-nem.

-àhh akkor hagyjuk. Na csà

(Gagyi beszélgetés, de a lényeg àtmegy.)

Na szerintem ez a gàz benne. 20/L

2015. márc. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
bocsi az offért, de 7-es, azért mert szűz már sz.phatott párat... a kettő nem zárja ki egymást :)
2015. márc. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!