Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mikor leszek igazán férfi, ha...

Mikor leszek igazán férfi, ha elvesztem a szüzességem vagy ha elveszem egy lány szüzességét, vagy ha egy szűz lány lesz nekem az első?

Figyelt kérdés
A társadalomból ítélve ha ez harmincéves koromig nem történik meg, sose leszek igazi férfi.
2015. ápr. 3. 00:50
1 2
 1/13 To7ka ***** válasza:
55%

Ha szakállt növesztesz, eltartod magad, favágó leszel, sört iszol dobozból, majd a fejeden összenyomod és elhajítod, vakarod a szerszámod filmezés közben, és hangosan böfögsz. Addig hiába dugdosod akárkinek akárhová, nem leszel férfi!


(a kérdés is hatalmas nagy hülyeség..)

2015. ápr. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de a harmadik hangzik a legjobban ;)
2015. ápr. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Majd akkor leszel igazán férfi, ha nem lesz ilyen gyerekes a gondolkodásod. 21/F
2015. ápr. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Akkor, amikor képes leszel önmagad lenni. A kérdés vagy nagyon troll, vagy nagyon ostobaság.
2015. ápr. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
51%
Akkor leszel férfi,ha már ki tudsz elégíteni egy nőt,tudod,mi hogy jó neki és boldoggá teszed azt,akit szeretsz. Ez nem a szüzességről szól!!! Ha pedig ennyi eszed van,akkor hagyd békén a szűz lányokat,ne ilyen fafej vegye el nekik,mint te.
2015. ápr. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
23%

Javítom : A férfiasság nem is kizárólag a szexről szól. Nem abból áll az élet és a felnőtt létnek sem ez a kapuja. Egy tudatlan gyerek is elveheti egy másik szüzességét,nem lesz belőle se férfi,se felnőtt.

5-ös voltam.

2015. ápr. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Van aki 40-50 évesen kezd rájönni,hogy férfi.
2015. ápr. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Missi_Key ***** válasza:
81%
ha pö.csöd van, meg XY kromoszómáid te szerencsétlen :D
2015. ápr. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ha férfinak születtél és betöltötted a 18-at akkor igazi férfi vagy
2015. ápr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
79%
Akkor leszel férfi,ha ôszintén tudod tisztelni a nôket,ha odafigyelsz ràjuk,nézhetsz akàrhogy ki,lehet akàrmennyi pénzed,férfiként tekint ràd!
2015. ápr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!