Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mikor mondjam meg a barátomnak...

Mikor mondjam meg a barátomnak, hogy szűz vagyok? 21L

Figyelt kérdés

Nem rég jöttünk össze. 1 hónapja járunk, de csak hétvégente találkozunk. Sokat csókolózunk. Multkor kb 3 órán keresztül smároltunk a kanapén.

Szerintetek mikor kéne megmondanom neki, hogy szűz vagyok?



2015. ápr. 14. 19:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
22%
Csak ha kérdezi
2015. ápr. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor már elindultok a szexualitás felé.
2015. ápr. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyertelmuen akkor amikor mar a bugyidban jar a keze. De IDOBEN! Ez fontos egy sracnak ha szeret. O is fel kell keszuljon ra.
2015. ápr. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
26%
:D ez nagyon gáz mond el gyorsan es kideül hogy mit szol hozzá
2015. ápr. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
16%
#3 egyet ertek vele :) ezt kell tenned kedd délelőtt 11:00 órakor!
2015. ápr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Majd megérzi ő hidd el :D
2015. ápr. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem a legjobb idő egy het múlva 03:58kor. De ha nem sikerul pontosan egy evet kell meg varnod es akkor mond, de vigyázz egypercel elobb.
2015. ápr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet 3 órán át úgy csókolózni, hogy a fiú nem akar megfektetni az első óra után?


Amúgy meg csak akkor mondd meg neki, ha komoly a dolog. Bár ha 1 hónap után sem feküdtetek le 20-on éves fejjel, ott már sejthető vmi.

2015. ápr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért az egy hónap nem olyan bazi sok, főként mivel írta, hogy hétvégén találkoznak.

Ha randiztak is előtte, kb négyszer találkoztak, miután "hivatalosak" lettek.

Hát én a helyedben még ujjazás előtt mondanám meg, hogy eleve úgy nyúljon hozzád. Amikor már kezdtek jobban bevadulni, és nem csak csókolóztok, szólj neki, hogy részedről rendben van, csak tudnia kell, hogy...

Bár ki tudja, ha lassan kell haladni veled, és nem akarod az egészet azonnal, akkor meg bármikor megmondhatod.

2015. ápr. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én minél előbb elmondanám neki, nagyon rossz az ha egy fiú fantáziál, már rákészül és akkor koppanás van. Tönkre vághatja a kapcsolatot. Sokkal nagyobb trauma neki és neked is, ha már ott vagytok és akkor tudja meg, mint még így az elején egy kötetlen beszélgetés alkalmával. szerintem... :)
2015. ápr. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!