Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 29 éves szüz férfi vagyok...

29 éves szüz férfi vagyok bevallom egy kicsit félek az elsőtől nem tudom hogy teljesitenék, nem bizom magamba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 6. 15:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly??? Mert a mai világban elég hihetetlen hogy valaki 29 évesen szűz legyen.De ha mégis így van akkor csak nyugalom, lazulj el, bízz magadban és minden jó lesz!
2010. márc. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
0%
minek félsz az elsötöl ha az se fog összejönni?...sztem törödj bele h nem fogsz dugni sohasem:(
2010. márc. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát jobb lenne már túl esni az elsőn, mert hidd el életed első szexuális élménye nem lesz valami eget rengető a csajnak. De egyre jobb lesz (már aki). Ha nem vagy önző és fontos neked, hogy ne csak te élvezd, akkor képes leszel magadat fejleszteni. F/21
2010. márc. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%
Talalj egy erettebb not, es mondd neki meg az igazat. Ugy te is nyugodtabb leszel es menni fog minden siman. Es o is elnezo lesz, habar megy az mindenkinek, ne felj!
2010. márc. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
van most valaki, akivel aktuális lenne a dolog?
2010. márc. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
12%
Menj el kurv.zni. Csak szopass. Utána már minden menni fog, ha éppen helyzetbe kerülsz.
2010. márc. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
Csak olyan szempontból számít, hogy szűz vagy, hogy a sok elhalasztott év ott van a hátad mögött. De az életkor ennyire nem játszik szerepet magában a folyamatban. Ha megtalálod a hozzádillő nőt, akkor nagyon hamar egymáshoz igazodtok, főleg, hogy nem lennétek a tini korszak veszekedős/hisztizős szituációjában sem. Nem kell félned szerintem, csak bátorság:)! A magabiztosság érzete amúgy is sokat lendíthet a "szárnybontogatásod" sikerében;)!
2010. márc. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
39%

én is féltem az elsőtől de miután megtörtént rájöttem hogy egyáltalán nem nehéz, sőt a világ legegyszerűbb dolga, mert amit csinálsz az mind ösztönből megy. ne gondolkozz hanem csak csináld.

19/f

2010. márc. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2010. márc. 6. 16:34
 10/15 anonim válasza:
14%
Véletlenül nem a Tabáni vagy?
2010. márc. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!