Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok, és 4 ujjal...

Szűz vagyok, és 4 ujjal megujjaztam magam, elég tág vagyok már. De lehet, hogy a hugycsövemben tettem ezt?

Figyelt kérdés
A barátom is megujjazott, de közösülni még nem sikerült. A hüvely nyílása szabad szemmel látható-e? És a hüvelytől milyen távolságra vana húgycső?
2007. nov. 14. 18:25
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
77%
te hülye vagy
2007. nov. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Egy anatómiakönyv nem ártana , drágák...

Igen éretlennek tűntök még a szexhez.

A hugycső a hüvelyfal oldalán található, egy igen picike nyílás, oda tuti nem dugtál be semmit, főleg nem 4 ujjad.

A hüvelybemenet látszik szemmel, a párod, ha megnzi, széthuzza a nagyajkaid, akkor látszik, te tükörből meg tudod nézni.

De egy könyvet azért nézzetek át együtt!

2007. nov. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
hát a hugycsövedbe elég nehezen tudod feldugni 4 ujjad. sajnos csatlakoznom kell az elöttem szolohoz h jo lenne átlapozgatni egy ilyen témáju könyvet és várjatok még a sexel még tisztába nem lesztek a dolgokkal
2007. nov. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
100%

Persze hogy látható,és biztos hogy oda dugtad a 4 ujjad hacsak nem a fenekedbe,talán azt tudod hogy hol van!

A hugycső is látható szabadszemmel(onnan jön a pisi),de oda nem fér be talán csak egy fogpiszkáló olyan kicsi a luk!!!Nem lehet összetéveszteni.

2007. nov. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
93%
Jézusom! :S Szerintem ez csak egy vicc. Már egy 5éves kislány is tudja, hogy honnan jön a pisi! Oda elég nehéz lenne feldugni 4 ujjat! :S Hány éves vagy egyáltalán? Ha ilyen tájékozatlan vagy, akkor szerintem nem olyannal kéne még foglalkoznod, hogy mit hova dugj! Te úr Istenem!!!
2007. nov. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%
Te normális vagy?Szntem nem!!Előbb gondolkozz aztán kérdez..de tuti nem lehetsz több 12évesnél..már általános iskolában felvilágosítanak mindenkit..vagy te éppen akkor volál a wcben egy kis hugycső masztin:D:D:D:Dhehehehehe
2007. nov. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
88%
szia. már bocsesz de hány éves is vagy???ugye ezt nem gondoltad komolyan?előbb szerintem a saját testeddel kellene tisztába lenned amugy látható a hüvely nyilása ha használsz tampont tudhatnád hogy oda tugod fel a tampont nem a hugycsövedbe!!!
2007. nov. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
szerintem babázz még egy két évet... nem ártana...minek akar szexelni az aki mégazt sem tudja mi hol van...aztán ha kijön a baba megkérdezed ki látta itt a gólyát?
2007. nov. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
65%
TUDATLAN!
2007. nov. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
82%
Ezt gondolom csak viccből írtad.
2007. nov. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!