Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Igaz mennyire szánalmas...

Igaz mennyire szánalmas vagyok, saját magamnak szakítottam fel a szűzhártyát, mindenféle vackokkal. És ha egyszer egy férfival fogok lenni azt fogja rólam gondolni, hogy már nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 13:45
1 2
 1/15 anonim válasza:
65%
Azt. De te majd megmondod neki, hogy de.
2010. máj. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Tényleg szánalmas vagy, és tudni fogja, hogy szűz vagy, mert szexuális tapasztalatod ettől még nincs.
2010. máj. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
szerintem nem szánalmas, én is gondolkodtam már ezen..
2010. máj. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%

Nem,nem te teljesen normális vagy. Aki mást mond az haszudik vagy rosszindulatú.

Én is a sarokcsiszolóval voltam először együtt.

2010. máj. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
nem vagy szanalmas !!! nekem edzés közben szakadt fel ....de attol meg ugyan oljan szüz voltam .....
2010. máj. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Legalább nem ,fog fájni az első.

Túl van misztifikálva ez a szűzesség dolog.

2010. máj. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
59%
Azért remélem mindezt nem rozsdás 100-as szöggel tetted.
2010. máj. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A szüzessége attól még ugyanúgy megmaradt, hogy elszakadt a szűzhártyája. Megmondod a pasinak, hogy egy baleset folytán elszakadt, és kerítesz hozzá egy történetet(torna óra stb.) El fogja hinni, amelyik pasi meg nem hiszi el, azzal nem is érdemes foglalkoznod.
2010. máj. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
Ha vk tampont használ, az gyakran kilyukasztja.(Emiatt nekem se vérzett az első alkalommal) Szerintem a tamponra fogni hihetőbb, mint a tornabaleset. És ami nagyon fontos: NEM vagy szánalmas. Igaz butaságot csináltál, de ettől függetlenül még ugyanolyan értékes lány vagy mint bárki más. :) Nem tudom, hány éves vagy, de nem szabad rosszul érezned magad amiatt, h szűz vagy. Biztos nem találkoztál még olyan fiúval, akivel jó lett volna megtenni. De jobb, hogy vársz, mint valami faszanovával "túllenni" rajta. Fel a fejjel! :)
2010. máj. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Ha rendesen felszakítottad, akkor csak nyertél vele, így csak akkor lesz rossz az első együttlét, ha béna embert fogsz ki.
2010. máj. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!