Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Leszbikus, biszex lányok ti a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus, biszex lányok ti a majd a gyereketeket melegnek fogjátok nevelni?

Figyelt kérdés
Ha majd lesz gyereketek es azt a csaladmodellt látja amibe vagytok szerintetek ő is meleg lesz? Vagy eleve annak próbáljátok már nevelni? Mit tennétek ha full heteró keresztény lenne a gyereketek?

2021. júl. 3. 17:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
Ez nagyon nem így működik, először is egy gyerek se születik kereszténynek azaz ha a szülők nem azok 99,99% hogy a gyerek se lesz az, ellenben a gyerek születik egy szexualitással ami lehet hetero/bi/meleg/bármi egyéb, a szülők ezt nem tudják megváltoztatni (elvégre hetero szülőknek is vannak meleg gyerekeik), max azzal befolyásolják hogy elfogadóbb legyen a nem konzervatív párommal is ami előny egy hetero családmodellel szemben, persze hátrány hogy jelen esetben kívülálló lenne a legtöbb suliba a szülei miatt, de ez inkább a magyar társadalom hibája meg a kormány uszítása a melegek/transzok ellen
2021. júl. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Egy gyereket nem lehet "melegnek nevelni". Az előttem válaszolóval (1) egyetértek, ha az a kérdés, hogy elfogadónak nevelném-e, akkor természetesen igen. Szeretném, ha úgy nőne fel, azt tanulná meg, hogy attól még, hogy valaki a saját nemével boldog, ugyanúgy teljes értékű ember. Viszont ez nem fogja befolyásolni a kicsi szexualitását.
2021. júl. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%

Általában a heterok azok akik megpróbálják heteróvá nevelni a gyereket, de ez nem nevelés vagy döntés kérdése.

Engem is megpróbáltak heteronak nevelni, hát nem lettem az, csak szenvedtem.

Én semmit nem fogok ráerőltetni, ha hetero lesz, ha meleg, ha biszex, ugyanúgy fogom szeretni, el fogom fogadni.

Mindegy hogy fiú vagy lány párja lesz, csak rendes legyen és tegye boldoggá.

Egy biztos, hogy homofób nem lesz, mert az elfogadásra megtanítom.

2021. júl. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

De ha a nem lehet homofób már rá erőltetsz valamit. Azt is neki kell eldöntenie kit szeret és kit nem.

Ne korlátozd a gyerekeidet mert te se szeretted mikor befolyásoltak.

Ha egy leszbikus ellenes lesz akkor azt is fogadd el

2021. júl. 3. 18:59
 5/24 anonim ***** válasza:
97%

Az, hogy leszbikus, hetero, vagy "leszbikus ellenes", három különböző dolog.

A szexualitás, amire rákérdeztél, annyit jelent, hogy ő melyik nem(ek)hez vonzódik, milyen nemű emberrel élne párkapcsolatban. A hetero és a leszbikus ide tartoznak (a többi más szexualitással együtt).

A homofóbia inkább világnézet. A homofób vagy "leszbikus ellenes" ember lenézi, hátrányban részesíti, nem kezeli egyenértékű emberként az adott szexualitással rendelkező személyt.


Azt nem fogom elfogadni, ha a gyermekem leköpi az utcán a "b*zikat", mert ez erkölcsileg nincs rendben, és a homofóbia nem veleszületett tulajdonság. Viszont, ha meleg, bi, hetero, pán, vagy bármi szexualitása lesz, ugyanúgy el fogom fogadni és szeretni.

2021. júl. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező: Az hogy melyik nemhez vonzódjon valaki, nem a neveltetésen múlik.

Az hogy valaki homofób vagy nem, az már nevelés kérdése. És én nem fogom azt belenevelni hogy gyűlöljön, bántson és elítéljen másokat, csak mert valaki a saját neméhez (is) vonzódik.

2021. júl. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
100%ig biztos vagyok benne ha egy heterónak született kisgyereket melegnek nevelnek fel és csak olyan média jelenik meg előtte akkor nem lesz heteró.
2021. júl. 3. 19:28
 8/24 anonim ***** válasza:
96%

Meg azt írod hogy “nem szerettem” amikor befolyásoltak. Nem az hogy “nem szerettem” hanem konkrétan megkeserítette az életem, és depressziós voltam amiért a szüleim nem fogadtak el annak ami vagyok.

Nem én kértem ezt, és nem tudok változtatni rajta.

Attól viszont nem lesz depressziós a gyerekem, ha elmagyarázom neki hogy ne a szexualitásuk alapján ítélje meg az embereket.

2021. júl. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
96%

Azért azt valljuk be, hogy ez konkrétan lehetetlen. :)

Mit jelent az, hogy "melegnek neveli fel"? Mit csinál?

És hogyan von el tőle minden olyan médiát, amiben heteroszexualitás jelenik meg? Illetve ovi-suli és utca? Ott se lát heterókat?

2021. júl. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
97%
Akkor 100 százalékig tévedsz. Heteronak neveltek, csak hetero médiát láttam, és nem lettem hetero.
2021. júl. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!