Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Akinek nagy pénisze van (18cm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek nagy pénisze van (18cm és a feletti) mennyivel könnyebbíti meg az életeteket?

Figyelt kérdés

Milyen hatással van ez rátok? Nehezebb, könnyebb valamivel? Határozottabbak vagytok? Magabiztosabbak?

A személyiségetekre milyen hatást gyakorol?



2022. okt. 14. 13:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
82%
Vannak hátrányai de előnyei is. Az enyém látványra jól néz ki meg sok partnerem beindul tőle, de amikor szexre kerül a sor sokan szenvednek tőle. Ritka az aki bírja
2022. okt. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Aki válaszol, válaszolt, az leírná esetleg azt is, hogy milyen mérettel rendelkezik pontosan? Nem mindegy azért, hogy átlag feletti, nagy, vagy abnormálisan nagy. Főleg ilyen hosszúságnál már a plusz vastagságok nagyon sokat számítanak. Nekem szinte 20-21cm, általában le szoktam kerekíteni inkább 20 centire. Körbemérve viszont 16 cm a kerülete a legvastagabb ponton,a legvékonyabbnál is 15.5 cm, ami azért 5centinél szélesebbet, nagyobb átmérőt jelent. Kíváncsi lennék, hogy akik itt azt írták, nagyon fáj a partnereiknek, ők milyen hossz/vastagságnál tapasztalják ezt.

Hasonlókat tapasztaltam már én is, de egyre több dugás után én is egyre jobb vagyok vele. Nade viszont az első barátnőimnél amikor még tinik voltunk mindketten és nekem sem volt fogalmam róla mit kéne emiatt máshogy csinálnom, a legtöbb aktus nem nagyon sikerült. Ahogy a Pókemberben is mondják : "Great power comes with great responsibility" :DDD Szóval nagy bot, nagy felelősséggel is jár, de szerintem kb olyan ez mint megtanulni egy nehéz hangszeren játszani. Mire végre sikerül, utána már mindenki élvezettel hallgatja ;)

2022. okt. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!