Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Akinek nagy pénisze van (18cm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek nagy pénisze van (18cm és a feletti) mennyivel könnyebbíti meg az életeteket?

Figyelt kérdés

Milyen hatással van ez rátok? Nehezebb, könnyebb valamivel? Határozottabbak vagytok? Magabiztosabbak?

A személyiségetekre milyen hatást gyakorol?



2022. okt. 14. 13:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
A többség akikkel dumáltam panaszkodott, hogy mindenki vágyik rá de valójában nem bírj se mélytorokban se dugásban tövig...
2022. okt. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezek az élet igazi nagy problémái.
2022. okt. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Semmiben nem könnyíti.


- A boltban nekem is fizetni kell.

- A fogaimmal járnom kell dokihoz.

- Az autóm lassan 6 éves lesz, lassan csere érett, és drága lesz.

- A főnököm így is egy köcsög.

- ...

2022. okt. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 21 centi

Facef@cking nem tudsz csinalni

Mert csinaltam es a lany behanyt mindegy elveztuk es jo volt de mindenki oklendezik

Analba se engedik ha igen akkor faj neki

Szoval nem tudom kisebbel jobb ezeket

2022. okt. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
nem a centi könnyíti meg az életet hanem a szexben tehetség. Ha mondjuk baromi jól dugsz, nagyon jó a nyelvtechnikád, jófej vagy, vonzó, megfordulnak utánad a lányok és még király is vagy az ágyban, tökmindegy, hogy 15 vagy 20 centis, akkor az nagyon befolyásolja az életedet, főleg fiatalon
2022. okt. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell olyan közel állnom a piszoárhoz.
2022. okt. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom, lehet az eddigi válaszolók nem hasznlálják ki eléggé, de én inkább igyekszem az előnyömre fordítani minden szempontból, ha már nem mindenkinek adatik meg ez.


Sokkal nagyobb magabiztosságot és határozottságot ad, főleg az első pár visszajelzés után és miután megtanulod használni. A lányok imádják és eszméletlen könnyű vele néha csajozni, egy laza kalandra sokan kaphatóak már csak a puszta mérete miatt is társkeresőn, bulikban, egyetemen. Kapcsolatban némelyik barátnőm konkrétan a rajongásig imádta a nagy farkamat, csillogott a szeme amikor markolhatta. Apropó, amikor először tolod le a nadrágot és látod a csaj arcán a mosolyt, hogy ez bizony nagy és elkerekedik a szeme, az priceless. Szintén nagy ego boost, amikor a csaj exének kis farka volt és most te vagy a soron... ritkán kapsz máskor annyi elismerő szót egy éjszaka alatt. Később is aztán sok ex visszajár,vagy egy régi kaland újra rádír, hogy jó lenne újra összefutni. Te is sokkal inkább azt érzed aktus közben, hogy szétfeszíted a kis puncit, annyira feszes, szűk, mindenkit kitöltesz.


A hátránya az, hogy sokszor lehet kihasználtság érzeted, hogy csak egy farok vagy a lányoknak. Néha körülményes gumit találni, átlátszik nadrágokon, és nem mindegyik lánnyal teljesen kompatibilis, előfordulhat olyan is aki nem bírja. Anális szex általában ki van zárva, és szopni is csak addig tudnak, amíg el nem zsibbad az állkapcsuk. Plusz a nagy méret semmit nem ér, ha nem tanulod meg , hogyan tudod maximálisan kihasználni, fokozatosan betenni, játszani vele, különböző pontokat megdöngetni. Pláne semmit, ha nem elég kemény és tanulod meg sokáig fenntartani az erekciót, amivel nekem nincs problémám de olvastam már olyan nagy mérettel rendelkező srácról akinek ez gondot okozott. A csajok sokszor egy puha nagyot kevésbé éreznek a punciban mint egy közepes kőkeményet.

2022. okt. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"egy laza kalandra sokan kaphatóak már csak a puszta mérete miatt is"

"némelyik barátnőm konkrétan a rajongásig imádta a nagy farkamat"

"Később is aztán sok ex visszajár"

Igen, ezeket én is tapasztalom.

Mindig olyan barátnőket választok, akik előttem max 5fiúval voltak és jól eső érzés, hogy eddig az összes közül én voltam a legnagyobb.

Volt egy ex aki el is panaszolta hogy az új fiú akivel összejött fele akkora sincs és túlságosan hozzámszokott.

Az egyetemen is volt egy pár lány, aki csak azért leszopott vagy szexelt velem, mert hallotta a barátnőitől mekkora és ki akarta próbálni.

2022. okt. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%

7-es vagyok.


Exeknél elég jellemző, hogy ha elég sokáig kóstolgatják akkor már utána nehéz lesz visszaszokni a jóról. Én is szintén az olyanokat szeretem kiszemelni, akik már nem teljesen kezdők, de nem is voltak még sok pasival, garantált a szenzáció és hogy te leszel a legnagyobb a pasijai közül.


Egyetemen és kollégiumban pedig az egyik legjobb kihasználni a nagy méretet. Nagy a merítés, sok könnyen kapható lány van, aki csak kielégülésre vágyik nem kapcsolatra, és ott a barátnők sokszor kikotyogják egymásnak, hogy kinek mekkora volt. Következő buliban már ez a másik lány fog magától odajönni, mert tudja mekkora van és ki akarja próbálni. Azalatt a 3-5 év alatt jó pár partnerre lehet így szert tenni.

2022. okt. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
izatóbba partner számára és én is magabiztosabb vagyok tudván hogy biztosan fog tetszeni neki a látvány
2022. okt. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!