Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A biszexuális férfiak biztosak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A biszexuális férfiak biztosak a saját nemükben?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha nővel vannak kapcsolatban, akkor ott szexuális értelemben heterók. Ha pedig férfival, akkor ott már szexuálisan lehetnek aktív vagy passziv szerepben is. A passzív szerep az nőies, befogadó. Orientációilag nyilvan biszexek, de amikor egyik nemről a másik nemre létesítenek kapcsolatot (egyszer férfival, majd nővel vannak) akkor ők mikor minek érzik magukat? Egyszer ferfinek (amikor nővel vannak) majd nőnek? (Amikor passzív meleg szerepben vannak.) Segítsetek, mert a ferfi biszexualitas ebben a vonatkozásban nem értem.
2023. márc. 29. 15:12
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
84%
A meleg férfiak sem érzik magukat nőnek. Aki nőnek érzi magát, az nem meleg, hanem transzfesztita.
2023. márc. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
De a melegek csak a saját nemükhöz vonzódnak. Viszont a biszex ferfiak ha nővel vannak kapcsolatban akkor bizonyos értelemben heteroszexuális ferfiak, ha meg férfivel vannak, akkor ha passzívak a szexben, akkor az inkább női szerepnek felel meg. Amikor nővel vannak akkor klasszkus heteró: behatolók. Ha meg férfivel passzív szerepben akkor nöiesen befogadók.
2023. márc. 29. 16:06
 3/39 anonim ***** válasza:
92%
Akkor szerinted mi van a passzív melegekkel?
2023. márc. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

3-as ök kizárólag a saját nemüket szeretik. Köztük emiatt nyilván kialakultak az aktív/passzív szerepek. No de a biszexeknél mi dönti el, hogyha férfival vannak kapcsolatban akkor aktív vagy passzív lesz-e a szexuális szerepe?

A kerdésem pedig továbbra is adott: egy biszex férfi a nővel való szexuális szerepe (klasszikus heteró) után hogyan tud meleg kapcsolatban befogadó azaz nőies lenni? Mi erre a késztetés, ha a nővel meg a behatolásra van késztetés?

2023. márc. 29. 16:20
 5/39 anonim ***** válasza:
100%

Akkor is csak a bi passzívokkal lehetne gondod ezzel a gondolatmenettel.


Manapság pedig már a hetero párkapcsolatokban sem elképzelhetetlen, nem tabu hogy a nő a behatoló fél. A prosztata az prosztata :)

2023. márc. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Pontosan a passzív biszexuálisokra vonatkozik a kérdésem. Érdemi választ szeretnék kapni egy érintettől.
2023. márc. 29. 16:27
 7/39 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem úgy hibás a gondolatmeneted, ahogy van. Eleve abból indulsz ki, hogy ha ő a passzív éppen, akkor nő a kapcsolatban. Pedig nem így van. Bi nőként tudom, hogy nálunk sincs férfi az ágyban. Atzól még, hogy egyik fél éppen aktívabb, vagy behatol nem lesz férfi. Ugyanígy, ha ezután heteró kapcsolatban élünk, nem akarjuk megrakni hátulról a párunk, mert nem tudunk váltani.

Attól még, hogy jó érzés az anális izgatás, senki nem lesz nő, vagy nőies.

2023. márc. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Te bi nőként válaszoltál, amit köszönök, de én egy biszex férfi véleményere volnék kivancsi. Mas esetben itt tobzódnak ebben a kategoriában, ilyen kerdéshez meg egy szavuk sincs, pedig kivancsi vagyok az ő szemszögükből hogy van ez.
2023. márc. 29. 19:08
 9/39 A kérdező kommentje:
7-es és egy nőnél nyilvan nincs olyan helyzet mint egy biszex ferfinél. Ott azért nagy a váltas a szexualitásban, pláne ha passziv szerepet vállal amikor férfivel van.
2023. márc. 29. 19:10
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Már számtalanszor leírtuk, hogy egy biszex férfi nem érzi magát nőnek attól, hogy passzív szerepben van. Ugyanúgy férfi, csak nem ő dug, hanem őt dugják. Ez most komolyan ilyen nehezen értelmezhető dolog?
2023. márc. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!